PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786528}

Mayans M.C.

7,4 2 789
ocen
7,4 10 1 2789
Mayans M.C.
powrót do forum serialu Mayans M.C.

Powrót Chibsa ;D

ocenił(a) serial na 8

Na kim zrobiło wrażenie to jak Chibs wbił na pełnej ku$#ie jako boss SAMCRO a podczas całej rozmowy i negocjacji między klubami to on był główny arbitrem i tym który w genialny sposób podchodził do całej sprawy na zimno jak prawdziwy gracz a zarazem szef jednego z największych klubów. :D Na mnie zrobiło to o wiele większe wrażenie niż np powrót Happy'ego w pierwszym sezonie ;) A podczas oglądania SoA Chibs był mi raczej obojętny, do pewnego sezonu wgl był dla mnie wręcz tłem razem z Happym i paroma mniej rzucającymi się w oczy postaciami. Kiedy teraz po latach zawsze drugorzędny dla mnie Chibs zjawia się w takiej roli muszę to przyznać jeszcze raz - wrażenie jest ogromne ;) Przy okazji cieszę się że serial dostał 3ci sezon mimo nie za ciekawej oglądalności. Powinni bardziej w jakość i sensację uderzyć i tak rozplanować akcję żeby na 4 sezonach się skończyło. Bo moim zdaniem członkowie Mayansów nie mają takiego potencjału jak miało Samcro na budowanie całej kilku sezonowej intrygi gdzie potem sie wszyscy wzajemnie próbowali pozabijać. Niech postawią na wątek Galindo i na tym pozostaną takie jest moje zdanie na dzień dzisiejszy ;)

ocenił(a) serial na 10
mordarg

drugorzędny dla mnie Chibs ...yyyyyyyy serio to coś chyba nie uważnie oglądałeś synów

ocenił(a) serial na 8
Tibn

Ja wiem że był ważny fabularnie. Ale był w 100% oddany klubowi. 100% członek SAMCRO który na pewno by zginął za sprawę przez co był trochę jednowymiarowy i po prostu słabo go pamiętam. Więc dla mnie był drugorzędny ale kłucił się nie bede bo naprawdę trochę już lat minęło od zakończenia Sonsów ;)

mordarg

tak kuzwa i dlatego jednowymiarowy, plaski i posluszny Chibs w finale SOA razem z reszta ekipy olal rozkazy i nie wykonal wyroku MC na Jaxie :D zreszta co jego lojalnosc ma do jedno/wielowymiarowosci? rozterki Chibsa w przeciwienstwie do wiekszosci pozostalych postaci wystepujacych w SOA mialy przynajmniej spojnosc logiczna. pewnie temu byl taki nieciekawy dla Ciebie :)

mordarg

Jest jakaś wzmianka może o synach Jaxa?

ocenił(a) serial na 8
Tiina

z tego co pamiętam - NIE choć głowy se uciąć nie dam ale w Sumie po co miała by być. Samcro pojawiają sie tutaj w takiej formie jak klienci Samcro w Sons of Anarchy. Czyli Goscie z IRA, Czarni albo swego czasu nawet sam Maczeta się pojawiał na wymianach. No I w takiej formie np widzimy przykładowo Chibsa - jako wlasnie postać mocno drugoplanową któa robi interesy z mayansami. Co prawda był wątek z Happpym dość istotny ale już nic poza tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones