Mayans M.C. (2018-2023)
Mayans M.C.: Sezon 1 Mayans M.C. sezon 1, odcinek 5
odcinek Mayans M.C. (2018-2023)

Uch/Opossum

1h 1m
7,4 113
ocen
7,4 10 1 113
Mayans M.C.
powrót do forum s1e5

s01e05

ocenił(a) serial na 9

Wszystko fajnie i pięknie, akcja się rozwija, mi się podoba. Żeby za bardzo nie spoilerować to napiszę tylko, że tajemnica powoli przestaje być tajemnicą, a ludziom wyrastają oczy ;). Nie podobał mi się natomiast zwierzak odcinka - opos, który wygląda jakby był wyciągnięty z dokumentu o dinozaurach z bodajże 2005, gdzie wszystko było robione komputerowo i wygląda bardzo brzydko :P.

Jeszcze tylko chciałbym ponarzekać na tłumaczy, ponieważ napisy dostaliśmy bodajże 10 dni po premierze na świecie. Czyżby ten serial miał tak małą popularność, że nie opłaca się tłumaczyć?

ocenił(a) serial na 6
Jacek112PL

Wiem, że data i, że niedawno był finał piątego sezony Majów, tylko nie wiem czy do tej pory oglądasz.Wiesz może, o co chodzi z tymi zwierzętami?Aktualnie mam zaliczony piąty odcinek i znów na koncu pojawił się ten sam zwierzak, co z każdego odcinka na początku.

ocenił(a) serial na 9
Jax_Teller

Oglądałem niedawno finał, ale wątku zwierzaków zupełnie nie pamiętam. To chyba coś symbolizowało, jakieś fanowskie teorie były, ale jeśli mnie pamięć nie myli to nie miało to rzeczywistego przełożenia na fabułę.

No, ale to było lata temu, równie dobrze mogło być z tym coś więcej, jeśli lecisz całość i obejrzysz do końca to daj znać jak było. W każdym razie w 5 sezonie nic takiego się już nie pojawia.

ocenił(a) serial na 6
Jacek112PL

Mam zamiar lecieć całość, ponieważ po tym odcinku solidnie się wkręciłem w serial.Mam nadzieję, że będzie więcej smaczków i bohaterów z Synów Anarchii, którzy jeszcze trzymają się na nogach, chociażby Chibs, Tig i Happy.

ocenił(a) serial na 9
Jax_Teller

Baw się dobrze! Nie będę spoilerować i nie powiem kto z SOA się pojawi, ale ktoś na pewno ;).

ocenił(a) serial na 6
Jacek112PL

Cóż, w zasadzie to natknąłem się na małe spoilery z sezonu drugiego i na moje nieszczęście urywki z poszczególnych sezonów na których widać śmierć, członka klubu SAMCRO.Dzieki Bogu, że mam dość krótką pamięć i zapomniałem kim była owa osoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones