Mayans M.C.
powrót do forum 4 sezonu

Jako wielki fan SOA nie mogłem patrzeć na wojnę i słuchać jak to oni nie zniszcza synów. Liczyłem na co innego po tym serialu ale się zawiodłem,8 odcinków latania na fochu większości bohaterów nawet uśmiercić i pożegnać nie potrafili niby jednego z głównych bohaterów. Prezesem zostaje ktoś kto dwa lata temu podawał piwo i mył im motory,to już mówi samo za siebie.

antoni_demoni

No jakby to nie miała być kontynuacja SOA, a COCO jest cudny

bratkosia2

Co to COCO?

ocenił(a) serial na 8
antoni_demoni

Śmierć Coco dobra - pokazuje właśnie bezsens tego wszystkiego - nagle przypadkowa strzelanina i giniesz. Przypadkiem, miało cię tam nie być. Akurat to był dobry punkt tego słabego sezonu :)

ocenił(a) serial na 8
antoni_demoni

Mi tam się podobał

ocenił(a) serial na 7
marcin_lendzion

Mi też, uważam, że 4 sezon najlepszy. Wcześniej oglądałam jako popłuczyny po SoA, czwarty sezon zrobił na mnie wrażenie już w oderwaniu od serialu-matki.

antoni_demoni

Gdzie ten serial zobaczyć? Hbo na telewizorze, ma tylko 4 odcinki pierwszego sezonu. Drugiego nie ma wcale.

ocenił(a) serial na 8
antoni_demoni

Serial, a konkretnie rozwój EZ poszedł w naprawdę niespodziewaną stronę. Tak jak zazwyczaj bohaterowie pokonują kolejne przeciwności i się rozwijają, tak tutaj się bohater główny stacza i tylko więcej wrogów sobie robi. Były mocne momenty, trochę za łatwo wyszedł powrót Galindo, mógł zresztą w ogóle nie wracać, ale prócz tego sporo się namieszało, Majowie giną jak muchy, a oddział Santo Padre jest w opór toksyczny i szkodliwy. Ciężko powiedzieć, czy jest dobrze, czy źle, bo wszystko dopiero się zaczęło i mam nadzieję, że piąty sezon to fajnie ukaże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones