PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607449}

Mega Spider-Man

Ultimate Spider-Man
6,9 2 755
ocen
6,9 10 1 2755
Mega Spider Man
powrót do forum serialu Mega Spider-Man

Obejrzalem

ocenił(a) serial na 7

przypadkiem odcinek w drugim sezonie ( ten z deadpoolem) i musze przyzmac ze jeszcze zaden serial mnie nie doprowadzil do tego zeby do konca odcinku miec glupawke przez zabawny moment. Gratuluje twórcom bo to swietnie zrobili,a walka Spidey vs Deadpool to mistrzostwo ( te przepychanki to mistrzostwo ) .

ocenił(a) serial na 7
dawid10809

Obejrzałem pierwsze odcinki i z odcinka na odcinek jest coraz lepiej,wystawiłbym już 10 temu serialowi ale jeszcze za wczesnie

ocenił(a) serial na 6
dawid10809

2 sezon jest bardzo dobry. ;p

ocenił(a) serial na 7
DomingosCFC

rozwalają mniw okolicznosci powstania deadpoola:) te jego historie ...:)

dawid10809

Pewien kujon wszedł do napromianego basenu, gdzie tam stał się legendą :D

Widziałem wczoraj odcinek, boski

ocenił(a) serial na 8
LordVader345

Uwielbiam ten odcinek :)

roman876

Mee too :) znasz jeszcze podobne w stylu odcinki?(Spider-Varse ze świnią się nie liczy bo zwariowanych melodii nie za bardzo lubię)

Jestem w 2 sezonie,właśnie oglądam 15(STAN LEE!).

4 sezon już w sztyczniu!(oczywiście u nas co prawda dopiero we wrześniu, chyba że zrobią w lutym)

Mega Spider-Man to jedna z nielicznych kreskówek na Disney XD, która jest dobra-Avengers Zjednoczeni nie lubiłem, ale 2 sezon mi się podoba(więcej nawiązan do komiksów i bohaterowie nowi. W 3 sezonie ma być Captain Marvel,Ms.Marvel,Scarlet Witch,Wolverine,Black Panther i Moon Night.)

ocenił(a) serial na 8
LordVader345

A Spider man będzie w Avengersach?Chodzi o serial.

roman876

Był odcinek (początek 3 sezonu) o tym, Spider-Man się pojawić nawet 3 razy w Avengers

ocenił(a) serial na 7
LordVader345

Skoro Lord Vader tak twierdzi ,to musi tal być :-)

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Który z wrogów Ci się najbardziej tu podobał?

ocenił(a) serial na 7
roman876

Taskmaster najlepszy :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones