PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639520}
6,2 520
ocen
6,2 10 1 520
Metal Hurlant Chronicles
powrót do forum serialu Metal Hurlant Chronicles

Powiem tak, jest to moje osobiście największe zaskoczenie tego roku. Kocham sf, a ten serial po prostu wyciska esencje sf jak sok z cytryny. Po obejrzeniu trailera na youtube myślałam że nic z tego nie będzie, ale znajomy mi powiedział MHC przecież to jest kosmos jeśli chodzi o fabułę i tak jest. Świetny, rewelacyjny, genialny. Tylko takie słowa mi przychodzą do głowy, 4 odcinki obejrzałam i wspaniały, nawet pierwszy który dla wielu widocznie był za trudny do zrozumienia, widząc komentarze.

ocenił(a) serial na 10
naomi_nomi

w końcu wypowiedział się ktoś z kim mogę się zgodzić w 100% !! Ciesze się, że jest jeszcze ktoś kto potrafi docenić dobre sf/fantasy :)

ocenił(a) serial na 7
naomi_nomi

No, na pewno 4 odc był genialny.

ocenił(a) serial na 10
cmp61a

odcinek 5ty zwalił mnie ponownie z nóg... cóż za zaskoczenie .... ten serial trzyma bardzo dobry poziom .. !!

użytkownik usunięty
naomi_nomi

Bardzo dobry serial, na podstawie komiksu, bez wysokobudżetowego zadęcia i poprawności politycznej - prawdziwe życie, prawdziwe mięsko... :-) I jeszcze fajni aktorzy się trafią :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones