Miłość, śmierć i roboty (2019)
Miłość, śmierć i roboty: Sezon 3 Miłość, śmierć i roboty sezon 3, odcinek 8

Pogrzebani w podziemnych korytarzach

In Vaulted Halls Entombed 15m
6,9 1 757
ocen
6,9 10 1 1757
Miłość, śmierć i roboty
powrót do forum s3e8

Wizualnie bardzo dopracowany, scenariusz to chyba wybrany na podstawie konkursu w podstawówce.

ocenił(a) serial na 6
sontagwoj

Żartowałem. Nie widziałem ostatniego. Po zobaczeniu ostatniego zmieniam zdanie. Generalnie bez dwóch ostatnich sezon wychodził znakomicie.

sontagwoj

Zgadzam sie w 100%. Nie rozumiem jak on może mieć 7.1 ocenę... w ogóle jakby o czym jest ten gniot?

ocenił(a) serial na 10
sontagwoj

Nie znasz Lovecrafta, dlatego tak uważasz.

ocenił(a) serial na 6
jadziodzia

Prawda, nie znam. Nie widziałem też żadnej informacji przed filmem, że to film dla ludzi, którzy znają Lovercrafta.

ocenił(a) serial na 6
sontagwoj

to juz twoj problem

ocenił(a) serial na 6
Asz_Musialem

Nie, to Twój problem, że oceniam animacje bez znajomości lovercrafta. Widzę prężnie działa logika;)

ocenił(a) serial na 6
sontagwoj

twój problem, bo nie znając twórczości pisarza, nie możesz w pełni docenić odcinka, co nie znaczy, że odcinek był jakiś wybitnie dobry, ale znając lovecrafta pewnie popatrzyłbyś z większym dystansem

ocenił(a) serial na 8
Asz_Musialem

Ale co tu zmienia znajomosc Lovecrafta? Byl jakis pisarz rasista i pisal o wielkich potworach z dna morza. Od tego ma sie nagle magicznie odcinek stac lepszy?

ocenił(a) serial na 6
celebes

To chyba nie jest rozmówca z którym dojdzie się do sensownych wniosków...

ocenił(a) serial na 6
celebes

xD no dla kogoś kto zna lovecrafta może być odebrany lepiej, tak? Nie napisałem, że jest jakiś super dobry, tylko że jak ktoś nie zna lovecrafta to nie zrozumie co widać po autorze tematu, ale on to chyba wgl ma problemy ze zrozumieniem czegokolwiek

ocenił(a) serial na 6
Asz_Musialem

Daj jeszcze tylko znać czy jest skrajną feministką, bo to ostatni brakujący element układanki:P

sontagwoj

Nie no, najgłupszy to jest team kill, ale tu też mnie zirytowało strzelanie do pajączków. Wydaje mi się że problemem 2 i 3 sezonu jest to, że sezon 1 zebrał mocno inteligentne grono odbiorców, a te dwa pozostałe chcą zagarnąć większą publikę poprzez robienie bardziej przyswajalnej dla kretynów papki.

ocenił(a) serial na 6
emilime

Team Kill był zrobiony pod mocno specyficzny humor. Na początku też myślałem, że się z trudami przemęczę, potem po scenie w której jeden z komandosów krzyczał z przerażenia, będąc pożeranym, po czym nagle zaczął się histerycznie śmiać, zrozumiałem, że muszę przestawić mózg do tej animacji i już oglądało się dobrze:P. Jak dla mnie najlepszy film ze wszystkich sezonów było Bad Travelling. Bardzo ładnie zrobiona, dopracowana historia przy tym nieprzeintelektualizowana jak spora część z tego co w tym serialu powstaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones