PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560177}
7,5 12 810
ocen
7,5 10 1 12810
6,9 8
ocen krytyków
Mildred Pierce
powrót do forum serialu Mildred Pierce

Jedyna jaka mi sie nasuwa od razu po zakończeniu to po co to wszystko było?? : P SPOILER!!

Skoro w finale zeszli sie ponownie to nie mogli tak od razu w pierwszym odcinku, moze dzieki temu ich corki mialyby inne zycie...mlodsza nie pojechalaby wtedy z dziadkami i nie zachorowala...Veda majac wzor ojca w domu bardziej szanowalaby matke...?Mildred wg mnie miala ciezki charakter, po drobnej klotni wyrzucala wszystkich z domu...ciezko na czyms takim zbudowac relacje :)

ocenił(a) serial na 6
kisiamonisia

Chyba zapominasz, że mąż kiedy go poznaliśmy miał długotrwały romans plus nie pracował. Veda od początku źle się zachowywała, nie wiem czy obecność ojca coś by zmieniła, jej przede wszystkim zabrakło chyba dyscypliny - matka wszystko jej wybaczała i nieba by jej przychyliła, dziewczyna za nic nie ponosiła konsekwencji, na nic nie musiała sama pracować. Co do młodszej córki - nie było powiedziane na co zmarła, całkiem możliwe że zachorowałaby bez względu na to, gdzie się wtedy znajdowała. Poza tym nie jest powiedziane że gdyby mąż został córki i tak nie byłyby wtedy z dziadkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones