PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104479}

Miodowe lata

7,1 89 771
ocen
7,1 10 1 89771
7,2 8
ocen krytyków
Miodowe lata
powrót do forum serialu Miodowe lata

Ostatnio emitowane są odcinki z Żakową w roli Aliny dawno ich nie oglądałem i dostrzegam olbrzymią przepaść między właśnie Żakową a Pilaszewską.

Nie wiem kto wpadł na pomysł aby tę kobitę
tam umieścić.

Jej gra ogranicza się do wykrzywiania twarzy i częstego darcia japy,sprawia wrażenie wiecznie
niezadowolonej i naburmuszonej.Zachowuje się niczym przekupka z targowiska,po prostu zero
uroku,ciepła i serdeczności które wniosła do serialu Pilaszewska.

W ogóle to postać Aliny odkąd zaczęła grać ją Żakowa zeszła na dalszy plan...

Supernaturall

Ona rzeczy, które mogą być śmieszne, mówi tak nijak- po prostu mówi aby powiedzieć. Jej reakcje, słowa są zbyt bylejakie jak na serial komediowy. Tak to ona może grać w telenoweli, ale nie w sitcomach! Pozatym ma okropny akcent. Mówi okropnie, zbyt ironicznie (czasami wydaje mi się że po rusku xd). I jeszcze wygląd: krótkie, brzydkie kręcone włosy- NJET! Uśmiech też ma dziwny. Jej bardziej wychodzą role a'la Solejukowa.

Supernaturall

dokładnie, zresztą to opinia wielu osób, wraz ze zmianą aktorki , serial spadł.

ocenił(a) serial na 10
Supernaturall

Bo, niestety, Pani Żak zmieniła zupełnie charakter postaci Alinki: z kochającej żony, która jest już lekko zmęczona nowymi "genialnymi" pomysłami męża, ale go wspiera, stała się wredną zołzą, z którą nie da się normalnie porozmawiać, bo strzela fochy, ma wiecznie nadąsaną minę i wścieka się o każdą pierdołę.

anita368

I ten jej ironiczny głos gdy mówi (wiem, że głosu się nie wybiera, ale można go trochę wyćwiczyć), no i ta jej fryzura (nie mogę patrzeć na te jej włosy ;-;) i wgl...

Ona mogłaby grać wtedy, kiedy Alina byłaby taka jak jej Solejukowa z Rancza.

Clareenta

Bo Kasia Żak to słaba aktorka ogólnie jedyna rola w Ranczo jej wyszła. widziałem ją np w Ojcu Mateuszu i też słabiutko grała maltretowaną żone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones