PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104479}

Miodowe lata

7,1 89 771
ocen
7,1 10 1 89771
7,2 8
ocen krytyków
Miodowe lata
powrót do forum serialu Miodowe lata

Wie ktoś może

ocenił(a) serial na 10

dlaczego niektórych odcinków dziś nie puszczają w powtórkach? Nie chodzi mi tu tylko o te specjalne, ale też i zwykłe. Odcinek "Bar szybkiej obsługi" na ten przykład. Ze 2-3 razy widziałem go w telewizji w ostatnich paru latach, a później nic. To jak to jest?

Axel_Foley17

No właśnie na tv6 niektóre odcinki właśnie pomijają i dlaczego nie lecą po kolej? Mi się zdaje że to jakiś automat puszcza nie po kolej epizody albo tv6 ma taką wersję serialu .


Świąteczne epizody pomiją z wyjątkiem odcinka ze drewnianą szkatułką.

Ruben_fw

To nie od "wersji" zależy, bo wcześniej ta sama stacja emitowała serial normalnie - tzn. po kolei ( a jak się skończył, to od nowa). Ale w pewnym momencie komuś w tym polsatowym molochu odbiło i chyba uznał, że za widzów wie, które odcinki im się podobają (takie czasy - wszędzie pełno "wiedzących najlepiej"). Przez to od dawna nie można tam obejrzeć części odcinków, np. świetnego odc. "Gwiazda reklamy".

To samo robią z Kiepskimi, mieszają sezony i odcinki, wychodzi groch z kapustą.

Axel_Foley17

Wg programu tv z filmweb jutro ma być "Bar szybkiej obsługi"

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Dzięki

Axel_Foley17

Musiałbyś chyba zadzwonić/napisać do stacji, żeby dostać logiczne wytłumaczenie tego bajzlu.
Tzn. nie - logicznie nie da się tego wytłumaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones