PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37207}

Muskając aksamit

Tipping the Velvet
6,9 1 273
oceny
6,9 10 1 1273
Muskając aksamit
powrót do forum serialu Muskając aksamit

Jestem bardzo rozczarowana tą produkcją. Najbardziej chyba irytująca była gra głównej
bohaterki - tak przesadzona i nienaturalna, że wręcz krępująca dla widza i nieznośna do
oglądania. Do tego sposób pokazywania historii nie przypadł mi go gustu, po prostu
książka na skróty i to bez polotu. Dopiero pod sam koniec robi się ciekawiej, a scenarzysta
w końcu się rozkręca i daje ponieść wyobraźni ;p
Osobom, które zdążyły przeczytać już książkę raczej nie polecałabym tego filmu - kiepściutki.

ocenił(a) serial na 6
sufrazystka

Zgadzam się w zupełności. Po przeczytaniu książki spodziewałam się wspaniałego filmu ale zawiódł mnie na całej linii.

Kasiuur

Popieram. Film bardzo słaby, szczególnie jeśli ktoś przeczytał książkę, która była niezwykle wciągająca.
Głowna rola według mnie zagrana niezwykle słabo, dużo lepiej było z postacią Kitty.

Sekee

Obejrzałem film i jest bardzo dobry. Miałem to szczęście że nie czytałem w pierw książki, jakie to oglądanie filmu jak się zna zakończenie gdzie tu miejsce na niepewność dalszej akcji. A w tym filmie ciągle mnie zaskakiwała zmienność fabuły. Dla tych co nie czytali książki to film POLECAM.

ocenił(a) serial na 7
sufrazystka

Zgadzam się .Wkurzało mnie w filmie najbardziej pominięcie wielu wątków z książki oraz sceny które nie miały miejsca w powieści

nicolas39

No film jest adaptacją książki. A te jak wiadomo zawsze są lepsze:) Mimo tego że faktycznie gdzie nie gdzie film mija się z treścią książki, a ta lekka angielska egzalatcja czy to w grze czy w ogóle w samym pokazaniu całej historii drażni, to jednak jako całość dla mnie jest na plus. Za odwagę,za Florence , i niestety za to że filmy o sobie muszę oglądać kręcone z perspektywy innych narodów będących bardziej do przodu niż nasz zaścianek. Wyobrażacie sobie taką produkcję made in poland? Stanelibyśmy w ogniu ,jak nic.

ocenił(a) serial na 9
sufrazystka

Ja mam wręcz odwrotne wrażenia. OCZYWIŚCIE ksiązką jest tysiąc razy lepsza od filmu/mini serialu, ale to podobnie jak w przypadku "Złodziejki". Jednak to pewnego rodzaju przerysowanie tworzy też ciekawy klimat. Ponad 10 lat temu uznawałam produkcję jako mistrzowską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones