PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353565}
8,0 179
ocen
8,0 10 1 179
My Boss My Hero
powrót do forum serialu My Boss My Hero

niezwykła komedia!

użytkownik usunięty

Uwielbiam tą dramę^^. Niezwykle zabawna, humor jest wg. mnie genialny,muzyka dopasowana, wątki i miłosne i parę smutnych. W roli głównej nie wyobrażam sobie nikogo innego jak Tomoya Nagase !! Jest genialny, jego mimika za każdym razem mnie rozwala. Szczerze polecam tą pozycje. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Zgadzam się w 100%. Drama świetna. Aż żal mi się zrobiło, że dzisiaj już ją skończyłem. Szkoda tylko, że jest taka krótka. Jednak te niecałe 8 godzino to za mało. Polecam tą dramę wszystkim.

ocenił(a) serial na 10
imerman

Nie dziwie sie ze byla tak nagradzana :) Rewelacja :) Obok HanaKimi moja ulubiona komedia :)

ocenił(a) serial na 10
Ivalice

Sakaki Makio 27 lat, scorpion wlasnie zaczynam liceum ;D Świetny serial :D genialny Nagase :) tylko szkoda ze nie robią drugiej serii ;/ ciekawe co on tam robi w drugiej szkole... a tak pozatym My Boss My Hero daje mi takiego kopa do nauki :) jak nic innego ;D
Otwieram matme i yosh..mysle rozwale ją;D ..mam tylko pare pytan . Sakura- nantoka ;p to on nie jest jakis zniewiescialy ? i czy was tez wkurzala czasem gęba lekarki tamtej ??

A gdzie można obejrzeć to po polsku?

ocenił(a) serial na 10
M1yuki

Chyba nie można :

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones