PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678189}
8,0 6 850
ocen
8,0 10 1 6850
My Mad Fat Diary
powrót do forum serialu My Mad Fat Diary

Hej kochani jestem po 2 sezonach wciagaja niesamowicie zaczelam 1 odcinek 3 sezonu i nie podoba mi sie to co dzieje sie z Ray i Finnem nie sadze ze bd ogladac dalej bo wole zostac na sezonie 2 gdzie tyle czekalam na zwiazek Rey i pana " jestem mega ciacho Finn" :D powiedzcie mi miski prosze czy oni na koniec 3 sezonu byli razem albo czy jest chociaz dla nich nadzieja ?

supernatural94

Niestety nie :/ Finn zdradził Rea

OlkaSerialBitch

Nie no co ty gadasz no to juz wiem ze sobie odpuszcze zostane przy zakonczeniu 2 sezonu

supernatural94

obejrz 3 sezon , jest dobry

OlkaSerialBitch

Nie dam rady cale dwa sezony liczylam ze bd razem i jak juz wreszcie byli to Finn sie za inna wzial chodz okey Ray tez ma swoje loty no ma kompleksy i tyle ale to byl Finn <3 .
Dzieki za info naprawde :-)

ocenił(a) serial na 8
supernatural94

polecam jednak skończyc ;) ostatni odcinek bardzo fajny i bardzo pozytywny. nie chcę spojlerowac, ale trzeci i niestety ostatni sezon na duży +

rabbit_heart

Masz racje wczoraj widzialam ostatnie dwa odcinki i 3 jest genialny :D szkoda tylko że to już koniec

ocenił(a) serial na 8
supernatural94

też wczoraj oglądałam :D troszkę mi smutno, że koniec i na dodatek wkręciła mi się piosenka, którą śpiewał Archie, tekst świetnie podsumowuje cały serial.

rabbit_heart

To prawda tylko szkoda mi tego że Rea i Finn nie są razem to mnie dobiło bo mega im kibicowałam ale z tej ich rozmowy wynika że wcale nie musi to oznaczać że nigdy nie bd razem

ocenił(a) serial na 8
supernatural94

jestem ciekawa jak w prawdziwym życiu dalej potoczyły się ich losy, czy dalej utrzymują ze sobą kontakt

rabbit_heart

Ja jestem ciekawa tego jak wygląda prawdziwy Finn bo jak Rea to wiem i jest śliczna naprawdę j fakt fajnie było by wiedzieć czy dalej się kumluja

ocenił(a) serial na 6
supernatural94

Nie chcę was dobijać, ale Finn jest zmyślony.

ocenił(a) serial na 10
kurap11

Naprawdę? Bo wlasnie wiem, ze to historia Rae ale zastanawiałam sie czy jej przyjaciele tez są prawdziwi i czy faktycznie tak było czy jednak cała reszta zmyslona

ocenił(a) serial na 6
Jaianka

https://www.beamly.com/tv-film/9-things-probably-didnt-know-mad-fat-diary/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones