PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678189}
8,0 6 853
oceny
8,0 10 1 6853
My Mad Fat Diary
powrót do forum serialu My Mad Fat Diary

coś podobnego?

ocenił(a) serial na 6

znacie jakieś podobne seriale? :D typu na odmóżdżenie i o nastolatkach :D

ocenił(a) serial na 9
magdziamagdzia

Hm...Ja polecam ,,GREEK,, oraz ,,TEEN WOLF,,

ocenił(a) serial na 9
swiniopas57

"Moje tak zwane życie", stary serial , ale bardzo fabułą przypomina "My Mad Fat Diary" :)

użytkownik usunięty
magdziamagdzia

SKINS UK ;)

Teen Wolf jest o nastolatkach ale to raczej nie odmóżdżanie, a trochę fantastyki :D

magdziamagdzia

http://www.filmweb.pl/serial/Some+Girls-2012-678174 ostatnio znalazłam, klimatem trochę bardziej przypomina Skins :) i Sugar Rush

ocenił(a) serial na 8
magdziamagdzia

serial w dużej mierze opowiadający o zmaganiu się z problemami psychicznymi to wg ciebie "serial na odmóżdżenie"...? i don't want to live on this planet anymore. to, że jest o nastolatkach nie znaczy, że jest "na odmóżdżenie".

ocenił(a) serial na 6
lunajka

popłacz się jeszcze :D

ocenił(a) serial na 8
magdziamagdzia

wow jaka błyskotliwa odpowiedź. w sumie wiedziałam, że nie ma się co mieszać w inteligentne dyskusje na forum filmweb, więc powodzenia i do widzenia.

lunajka

Człowieku, może jeszcze nazwiesz inteligentnymi nastolatki myślące tylko o seksie i byciu fajnym? Problemy psychiczne nie czynią magicznie z nikogo ogarniętej osoby.

ocenił(a) serial na 8
lunajka

Serial może i porusza poważniejsze tematy, ale jest skonstruowany w bardzo lekki i przyjemny sposób i zdecydowanie do ciężkich kalibrów nie należy.

ocenił(a) serial na 9
lunajka

Dokładnie to samo pomyślałam...od kiedy ten serial jest odmóżdżający? Mimo komediowego akcentu porusza poważne problemy i niejednokrotnie daje do myślenia~ pokazuje różne sytuacje z wielu punktów widzenia, zwraca uwagę na to że nic nie jest czarne i białe...Przykładem może być to, że nie znosiłam Chloe przez prawie całe dwa sezony, jednak po odcinku w którym wszystko pokazane jest z jej perspektywy zaczęłam się zastanawiać czy jej pochopnie nie oceniłam. Podobnym serialem jest SKINS (głównie pierwsze dwa sezony). Niby ma być śmiesznie, ale...no właśnie.

lovegood

Podejrzewam, że chodziło o płytkość postaci.

magdziamagdzia

Love 101

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones