PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678189}
8,0 6 852
oceny
8,0 10 1 6852
My Mad Fat Diary
powrót do forum serialu My Mad Fat Diary

No nie mogę, po prostu nie mogę cieszyć się oglądaniem serialu, podczas gdy główna bohaterka zabiera jakąkolwiek przyjemność. Jest nieznośna, ciągle rani bliskie osoby, w ogóle nie myśli nad tym co mówi i mam wrażenie, że WCALE nie wyciąga wniosków ze swoich błędów. Jest rozkapryszona, egoistyczna i zapatrzona w siebie, bo to ONA potrzebuje pomocy, ONA potrzebuje wysłuchania, ONA chce porozmawiać, to NIĄ trzeba się zająć. Bywają bohaterzy, którzy nie mają zbyt wielu zalet, gubią się w swoim życiu, ale Rae jest po prostu nie do zniesienia.
Dla mnie za mało reszty paczki, bardzo mało o Chopie i Izzy, Chloe jako najlepsza przyjaciółka Rae też powinna być bardziej wyróżniona.
Podsumowując - dawno nie było serialu, gdzie dzięki paplaniu głównej bohaterki i dzięki jej czynom wpadałam w tak wielkie zażenowanie. Więcej na pewno nie obejrzę, nie poleciłabym go również.

ocenił(a) serial na 8
Chochlikx

bardzo słuszne uwagi, acz pod koniec dokładnie tego się o sobie dowiaduje, więc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones