PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619040}
6,6 202
oceny
6,6 10 1 202
NYC 22
powrót do forum serialu NYC 22

Fajny serial

ocenił(a) serial na 10

o świeżo upieczonych glinach :) Polecam.

house90

A gdzie można zobaczyć, bo może się skuszę?

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

Ściągnąłem z neta dzisiaj przez przypadek i okazało się że warto było :)

house90

Dzisiaj obejrzałem,nawet fajny :)

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

Dawno nie było takiego serialu, oby było tak dalej :)

house90

Miejmy nadzieję, że się utrzyma, jeżeli tak, to chyba nie będziemy musieli się martwić,co oglądać gdy House się skończy.

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

Mnie pociesza fakt, że będzie kolejny sezon NCIS, teraz do nich dołączy NYC 22. A co myślisz o żeńskim odpowiedniku House'a- Siostrze Jackie?

house90

A również bardzo fajny serial. Może nie aż taki jak House, ale można się pośmiać.

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

Jeszcze nie oglądałem Siostry Jackie, może się skuszę jak House się skończy.

house90

Jak House ci się podoba, to SJ też mogę polecić, powinno ci się spodobać.

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

Dzięki ziom :)

house90

całkiem całkiem. jeżeli ma być utrzymany w takim lekkim klimacie, nieco komediowym, to może wyjść z tego coś fajnego. Pilot całkiem przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) serial na 8
house90

Serial naprawde dobry. Ale wątpie żeby doczekał 2 sezonu =/ Widziałem na Hatak że serial miał naprawde słaby start - mała oglądalność - wręcz tragiczna.

ocenił(a) serial na 10
The_BiLeK

Pewnie będzie tak samo jak z Terra novą. Może oglądalność się poprawi.

ocenił(a) serial na 8
house90

Mam nadzieję

ocenił(a) serial na 10
The_BiLeK

Na razie był dopiero pilot, zobaczymy jaka dzisiaj będzie oglądalność.

The_BiLeK

Ja mam nadzieję na drugi sezon, ten serial naprawdę na to zasługuje. Drugi odcinek też trzyma poziom.

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

Drugiego jeszcze nie widziałem. Pewnie jutro obejrzę.

house90

Myślę, że jednak na 13 odcinkach się skończy. Drugi odcinek miał jeszcze gorszą oglądalność- 7.38 i 1.4 w 18-49.

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Lipa :(

house90

Ja tam zdziwiony nie jestem, ponieważ seriali dziejących się w NY jest tyle, że ludzie mieli prawo się znudzić. Ja tam jestem zadowolony, bo chciałem 11 sezon Miami, co nie znaczy, że uważam że NYC22 nie powinno mieć szansy. Z tego co zaobserwowałem to CBS ma swoje, można powiedzieć, dziwne decyzje.

adamo001

Ech, no i obie produkcje zostały skasowane. Cóż, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Ciekawi mnie kto będzie tym trzecim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones