PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566011}

Bad Boy

Na-bbeun-nam-ja
8,3 520
ocen
8,3 10 1 520
Na bbeun nam ja
powrót do forum serialu Na-bbeun-nam-ja

Jak to się dzieje, że tyle wartościowych opisów nie przechodzi przez kontrolę moderatorów a
"żona Hong Tae Songa" przeszła? :DD Właściwie, to cały ten opis jest mocno średni.

Chemical_Paige

Mocno średni to łagodnie powiedziane :D

Aigneis

no cholera, bo ile razy to było, że dodawałam kontrybucje jakąś, a im nie pasowało źródło czy jakaś inna pierdółka.. powinni zatrudnić kogoś tylko od dram, osobę, która ma o tym jakieś ogólne pojęcie :D

Chemical_Paige

Tak, tak... a najlepszy ich tekst to ten, że "imdb nie jest dla nich wiarygodnym źródłem" . Po prostu żenada, nie tylko w dramach...

rezzou

taa... ja mówiłam wtedy całkiem serio, przydałaby sie im ktos kto by sie po prostu tą japońszczyzną (czy w ogole azjatyckimi rzeczami) zajął, bo troche burdel jest: raz pierwsze imie, raz nazwisko w aktorach (chociaz powinno byc po polsku imie, nazwisko), różne dziwne romanizacje, duble... no ale, jest jak jest

ocenił(a) serial na 6
Chemical_Paige

A najlepszy jest opis roli aktora grającego detektywa Kwaka: "Kwak, przewodniczący stowarzyszenia sąsiedzkiego" :-)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones