PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566011}

Bad Boy

Na-bbeun-nam-ja
8,3 520
ocen
8,3 10 1 520
Na bbeun nam ja
powrót do forum serialu Na-bbeun-nam-ja

Uwielbiam....

użytkownik usunięty

Co prawda jestem dopiero na etapie 7 odcinka i trochę za wcześnie by oceniać ale to zdecydowanie najlepsza koreańska drama 2010 roku jaką oglądam/oglądałam.. Od samego początku jestem zakochana i uzależniona... Świetne zdjęcia, muzyka, klimat, fabuła, scenariusz no i obsada (Kim Nam Gil jest tu rewelacyjny.. taki.. "naturalny"?). Pozostaje się tylko modlić by jej nie zepsuli i odroczyli datę poboru KNG...

ocenił(a) serial na 10

jak do tej pory najlepsza i najciekawsza drama tego roku jak dla mnie.

użytkownik usunięty
thon_40

Po obejrzeniu całości muszę przyznać, że to najlepsza drama jaką oglądałam... Aczkolwiek widać w końcowych odcinkach, że się spieszyli i próbowali to jakoś ratować. Na szczęście jako tako to wyszło (choć po zakończeniu można czuć eee frustrację?) ale mogło być jeszcze lepiej gdyby nie to głupie wojsko...

ocenił(a) serial na 9

Twój superbajerancki nietuzinkowy nick zwrócił moją uwagę, co za tym idzie treść Twojego komentarza zachęciła do oglądnięcia. pytanie tylko... gdzie? to mogę obejrzeć. czy gdzieś jest online czy jest do zassania bo krece sie tu po tym necie i jakoś nie chce mi w ręce wpaść ten właściwy link. jakoś coś to info na pathegr8@gmail.com, bardzo prosiłabym. Thanks from the mountain =)

użytkownik usunięty
pathegreat

http://www.viikii.net/channels/goto/BadGuy#VIDEO_FOLDER/10053 o chociazby tutaj jest on line...:P

ocenił(a) serial na 9

wkońcuż - wracam żeby zgodzić się z komentarzami wyświetlającymi się u góry - "oddajcie mi moje 17 zmarnowanych godzin!" haha! świetna drama :) dzięka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones