PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249515}

Na powierzchni

Surface
7,4 1 326
ocen
7,4 10 1 1326
Na powierzchni
powrót do forum serialu Na powierzchni

Proszę niech ktoś mi powie czy te 15 odc. to cała historia, czy może z jakichś powodów postanowiono nie kręcic 2 sezonu i przez to nie poznamy zakończenia i wszystkich odpowiedzi???

ocenił(a) serial na 5

Nie kręcą 2 sezonu. Zakończenie właśnie takie jest aby była mozliwość 2 sezonu, ale oglądalność była za niska.

użytkownik usunięty
MoszeUsz

Dzięki za odpowiedź.
Szkoda że nie wszystko zostanie wyjaśnione, mam tylko nadzieję, że zakończenie przyniesie więcej odpowiedzi niż nowych pytań.

szkoda ze nie wszystko zostalo wyjasnione? hehe nic nie zostalo wyjasnione drogi kolego co ty pleciesz, zadnych konkretow kurde! jakbym iwedzial ze sie w takim momencie urwie to bym tego nie ogladal

ocenił(a) serial na 5
404

Racja. Dlatego nie mam zamiaru zaczynać oglądania tego serialu. Dzięki za podpowiedź.

ocenił(a) serial na 9
OmniModo

Nie masz zamiaru zaczynać serialu, ale nie przeszkodziło ci to w wystawieniu oceny?

ocenił(a) serial na 5
Mezamir_2

Bo jednak się skusiłem i zacząłem oglądać, ale szybko dałem sobie spokój. Jest całkiem fajny, ale nie pooglądanie tej produkcji też nie będzie żadną stratą. Szczególnie, że brak mu sensownego zakończenia. Czyli taki średniak, czyli ocena na 5

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

i to sie na 100% nie zmieni??? gdzies czytałam, że podobno zaczeli kręcić niedawno nową serie?!?! nie wiecie nic na ten temat??

szkoda by było tak to teraz przerwać :/

ocenił(a) serial na 5
sunnny

Ja nic o tym nie wiem. Już nawet zlikwidowali oficjalną strone serialu, a więc nie będzie.

ocenił(a) serial na 5
MoszeUsz

Poszukałem i wiem. Miało być 22 odcinki, ale z braku pomysłów i słabej oglądalności reżyser skrócił do 15. A Telewizja nie chce kontynuacji, gdyż za mało ludzi ogląda.

ocenił(a) serial na 9

Zgadzam się z przedmówcą. Niestety nic sie w tym serialu na końcu nie wyjaśnia, historia sie poprostu lekko bezsensownie urywa. Szkoda,że zrezygnowali z kręcenia drugiej serii, skoro zdecydowali się pierwsza zakończyc tak jak to zrobili. Mimo to uważam, że serial jest naprawdę dobry.

JassVoorhess

Jasne, że serial jest dobry ja narazie jestem coprawda przy 12 odc i tez sie chciałem spytać włąśnie o 2 sezon a jeśli go nie bedzie to do du.. 15 odcinków to ma jak na taki serial. Gdyby też puścili ten serial na jakimś ogólno dostepnym kanale to oglądalność napewno była by większa i był by 3 sezon. a zna ktoś lub ma jakieś strony o tym seriale??? jesli tak możecie podać link chętnie bym wszedł i zoaczył co nieco Dzięki.

Rany julek! Naprawdę tak bardzo Wam są potrzebne odpowiedzi na absolutnie wszystkie pytania?
Mnie wystarczy sam fakt, że serial nie ma happy endu, a co do reszty spraw, to zapewne każdy jakieś swoje hipotezy ma i nie widzę potrzeby, by druga seria narzucała Nam własne wyjaśnienia. Oczywiście fajnie jakby powstała, ale takie zakończenie jakie jest również nie jest złe. (takie moje zdanie)

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

Nie masz ocenionego tego serialu, zapomniałeś, bo ciekawy jestem na ile oceniłeś:P? Trochę czuje niedosyt, po zakończeniu ale coś tam poniekąd zostało wyjaśnione, ale myślę, że scenariusz był pisany pod kolejny sezon i nie chcieli zdradzać wszystkich "smaczków" w pierwszym sezonie... Ale moi zdaniem i tak było bardzo dobrze, lekki serial z nutą familijną, ale nie tylko, każdy znajdzie w nim coś dla siebie...pozdr

WujekChu1ek

Kurka wodna, już nie pamiętam. :(
Chyba mi się podobał, chociaż wadziła mi familijność niektórych elementów - tak jak z pierwszymi sezonami "Primeval". Może chciałem obejrzeć jeszcze raz ze świadomością, że "Szczęk" z tego nie będzie. Jakbym ocenił? Tak na 7 chyba.
...:::[SPOILER]:::...
Dobrze pamiętam, że serial kończył się zalaniem miasteczka i plagą tych stworzeń? Jeśli tak, to chyba nie widziałem innej sensownej drogi kontynuacji dla serii niż animal-attack ala "Park jurajski" i chyba specjalnie mnie nie zdziwiło, że tv nie bardzo chciała na to przystać.
...:::[SPOILER OFF]:::...

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

Wiesz co ostatnio oglądałem serial Forever i stacja postanowiła go anulować, ale zrobili bardzo fajny motyw, bardzo mi się to podobało a mianowicie nakręcili 2 dodatkowe odcinki, które wyjaśniły poszczególne wątki... Powinni i w tym dokręcić jeden odcinek w ramach sprostowania kilku rzeczy...

ocenił(a) serial na 10

Aby seria została kontynuowana potrzebne sa głosy za
wyslij swoja petycje wchodzac na strone http://new.petitiononline.com/surface/petition.html
kliknij "clic here to sing petition' wpisz swoje dane i kliknij "preview your signature"

jesli sie uda seria zostanie kontynuowana!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones