PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 376
ocen
8,2 10 1 32376
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

Serial przestał mnie fascynować jakoś w połowie Shippuudena, po wybiciu wiekszosci członków Akatsuki. W pierwszej
serii i w pierwszej połowie Shippuudena pojawiały się coraz to nowe postacie. Były tajemnicze, pewne siebie, zadziorne
i dysponowały ciekawymi mocami. Były po prostu intrygujące. Wtedy też zdarzało się, że ci "źli" wygrywali. Teraz
natomiast serial stał się do bólu przewidywalny. Wszystkie bitwy są wygrywane przez "dobrych". W kółko te same
teksty(refleksje naruto itd.) Nowe postacie są bardzo proste, nie wnoszą nic nowego. Są po prostu nieciekawe. Kiedyś
Naruto potrafił wciągnąc tymi niecodziennymi, kontrowersyjnymi zachowaniami bohaterów. Fabuła była oryginalna i
skłaniała do namyśleń. Teraz to zwykła papka o dobroci, przyjaźni itd.

ocenił(a) serial na 10
wojtek_michalak_97

racja, to wina tej idei tej techniki absolutnej iluzji madary która jest nieprzekonywująca jako motywacja kogokolwiek

ocenił(a) serial na 10
Muhomorniczy

jak madara lał sie z hohagami to w każdym odc. legli niemal trupem, by w następnym cudem zmartwychwstać, powinien ich wykończyć to by nabrał serial trochę rumieńców

ocenił(a) serial na 10
Muhomorniczy

Madara nikogo nie dobija, bo jest zdania że nikt nie jest wstanie go pokonać...

wojtek_michalak_97

Z mangą jest z resztą tak samo - z rozdziału na rozdział historyjka robi się coraz bardziej niewiarygodna i naciągana. W sumie teraz tylko czytam ją żeby do końca dotrwać.

ocenił(a) serial na 8
wojtek_michalak_97

Mnie już nudzą te ostatnie fillery. Kiedy się wreszcie skończą? Czekam na kontynuację walki Madary i Obito z resztą, i doczekać się nie mogę. :(

dirt16

Nie zgodzę się z tobą,autor musiał jakoś rozwinąć te wątki,żeby nabrały sensu,myślę,że innego rozwiązania nie widział,dlatego tak postąpił w mandze.Moim zdaniem manga/anime wciąż są niesamowite a nie gorsze/lepsze niż kiedyś/teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones