Nawiedzony dwór w Bly
powrót do forum 1 sezonu

To fakt, że nie jest to typowy straszak z wielką ilością jumpscare, ale w zamian daje coś więcej czyli świetnie zbudowany klimat, ciekawych bohaterów i co ważne nie jest przewidywalny. To, że ktoś napalił się na typowego straszaka i teraz zaniża oceny serialu jest śmieszne. Wyraźnie pisze na filmweb ze na pierwszym miejscy jest to dramat. To, że film ostatecznie sprowadza się do miłosnego wątku nie ujmuje nic. Fakt był długi, ale nie nudził ani troche. Duży plus, że wciąga i powoli odsłania pewne fakty, nie mamy wszystkiego podanego na tacy od samego początku, a wszystkie wątki są rzetelnie doprowadzone do końca.

jacob_2000

Nudzi strasznie. Jest przeciągnięty do granic możliwości. Do tego upychanie na siłę miłości homoseksualnej. To już zaczyna być męczące.

ocenił(a) serial na 10
ruffio_filmaniak

Szkoda, że jak wpychają wątki miłosne i są hetero to tak bardzo dupa nie boli xD.

jacob_2000

Z komentarza wnioskuję, że z nas dwóch to jednak Ciebie boli częściej ;)

ocenił(a) serial na 10
ruffio_filmaniak

Nie boli mnie, bo to nie ja mam ból dupy o charakter w filmie. Odpisuje po prostu na tępy komentarz.

jacob_2000

Przepraszam, że dostało się temu "arcydziełu"

ocenił(a) serial na 2
jacob_2000

Proszę Cię dawno nie widziałem takich przedłużonych flaków z olejem z tak przewidywalnym i banalnym finiszem... już w 3 odcinku wiedziałem kto tam umarł, a kto nie, nie wiedziałem tylko kim jest kiczowata z jeziora, ale dostałem w 8 odcinku beznadziejna historyjkę 2 skłóconych sióstr o kur.. sukienki, błyskotki i faceta oczywiście.. DRAMAT! Nie wspomnę, ze kobita bez twarzy łamała wszystkim karki jakby zabijała komary a naszą główna lesbe bohaterkę przeciągnęła po całej willi i NIC się jej nie stało. Niestety coraz większe tumany zabierają się za scenariusz i kamerę i mamy takie o to efekty 2/10.. Plus taki, że łatwo mi się zasypiało wieczorem i wstawałem wyspany.

ocenił(a) serial na 5
jacob_2000

Ludzi nie spodziewali się typowego horroru, tylko czegoś na podobnego do "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Ten sam reżyser, kilku aktorów też tych samych, tematyka i nawet tytuł bardzo zbliżone. Różnica jest taka że Nawiedzony dom to trzymający w napięciu horror z rozbudowaną fabułą i nieprzewidywalną fabułą. Tym czasem Nawiedzony dwór to smętne i przewidywalne romansidło skupiające się na dostarczeniu jak największej ilości poprawnych politycznie treści.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones