PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650306}

Newsroom

The Newsroom
7,7 7 987
ocen
7,7 10 1 7987
7,4 9
ocen krytyków
Newsroom
powrót do forum serialu Newsroom

No sory, ale 80% dialogów to kompletne bzdury o niczym.
Gra aktorska poniżej dopuszczalnej krytyki. Ostatnio zauważyłem że coraz częściej pokazują nadmierną ekspresję w serialach, strasznie to sztuczne i nienaturalne, a moja inteligencja ma swoją granicę. Wytrzymałem 2.5 odcinka, tego nie da się oglądać na trzeźwo i słuchać tego bełkotu. Scenariusz to już w ogóle jakaś parodia, już w drugim odcinku główny wątek to zdrada, kto z kim kogo zdradził za ile i tego typu rzeczy, po co produkują kolejną gównianą modę na sukces?
Najbardziej co mnie drażni w tym serialu to ta właśnie sztuczność do kwadratu, która aż bije w oczy, wymuszone sceny, publiczne pranie swoich brudów w obecności innych pracowników zatrudnianie niekompetentnych pracowników z tą pseudo wydawcą na czele... mógłbym tak wymieniać bez końca, ale nie chce mi sie bo szkoda klawy na takie gówno.
Serial całkowite DNO DNA. Dawno już nie widziałem takiego syfu.
Syf kiła i mogiła

jan614

Moze troche przesada, ale tak, ten serial bardzo mnie rozczarowuje. O ile dzisiaj z pewnym sentymentem wraca sie do liberalizmu Obamy, tamtej atmosfery politycznej i kulturowej, w przerazeniu wszystkim co sie dzieje dzisiaj; a wiec do liberalizmu idealistycznego, progresywnego, etc., to serial jest dosyc slaby, a sama tresc polityczna jest nachalna w typowy sposob jaki wtedy wykorzystywano (dzisiaj w polityce sa nowe, wielokrotnie gorsze, no ale).

matbla2000

Natomiast fatalna gra aktorska, okropne dialogi, egzaltacja, nierealistyczna z perspektywy biznesowej romantyczna orgia, przerywana tylko dziwacznymi wybuchami zlosci, albo przerysowanymi tekstami...no nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones