PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 71 014
ocen
6,5 10 1 71014
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania

Jest to bardzo popularny serial, dużo ludzi nadal go ogląda mimo że już się skończył, ale trzeba albo się czaić na powtórki w
telewizji albo ściągać z pirackich stron. Wie ktoś może dlaczego?

ocenił(a) serial na 9
a2800608

Wydaje mi się, że TVN sprzedał prawa do tego serialu Pulsowi -_- i dlatego tylko Puls może go udostępnić na swojej stronie, a takiej chyba nie ma...

ocenił(a) serial na 6
Klaudusia04

Bzdura, puls sprzeda prawa na emitowanie go w swoim kanale ale nie całe prawa do serialu. Poza tym leci też na Comedy Central Family.

a2800608

Chyba dlatego, że już nikt tego nie chce oglądać

ocenił(a) serial na 1
ulifont

dokładnie tego nikt oglądać już nie chce. na comed central family ten serial jest wałkowany kilka razy dziennie!!!! mogliby puścic jakies normalny serial. oryginał nie jest taki irytujacy jak gra głownej bohaterki polskiej wersji. Jak się słucha jej wypowiedzi to ma ochotę się ja udusić. Sciągnijcie ten serial a jak ktoś jest wielkim fanem tego badziewia to niech oglada to w necie

ocenił(a) serial na 3
kasiastasia_2

Dokładnie,na CC Family leci do znudzenia ten nudny serial,lepiej na jego miejsce wstawili by serial Wszyscy kochają Raymonda który leci tylko w nocy.

a2800608

Kiedyś pisałam do nich w tej sprawie. Dostałam odpowiedź, że nie mogą zamieszczać odcinków "Niani" ze względu na ograniczenia licencyjne, czy coś takiego.

almost_happy

nie ma nigdzie ;( na chomik, na yt, na pirat. nic nic :<

komercyjna

Jest na yt

_Black_Angel_123

jako film prywatny. Już zdobyłam wszystkie sezony ;)

komercyjna

Ja oglądam normalnie tylko nie ma wszystkich.

komercyjna

A skąd miałaś linki do prywatnych?

haniaa34

ja nie mam niestety, dlatego pobierałam :<

komercyjna

Witam :) Możesz mi zdradzić jak udało Ci się zdobyć odcinki Niani? Nigdzie nie można ich znaleźć a jest to serial mojego dzieciństwa :(

julia_bielecka

torrenty ;) chyba z 2 dni szło

julia_bielecka

Na Anyfiles są chyba wszystkie odcinki :)

ocenił(a) serial na 6
dominika200238

na freedisc`u jest 8 sezonów ale trzeba się zalogowac aby ściągac za darmo

ocenił(a) serial na 1
komercyjna

I bardzo dobrze...

a2800608

No właśnie to dziwne przecież to produkca Tvn-u to powinno być nawet ukryta prawda jest .

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Z tym jest podobnie jak z Kasią i Tomkiem. TVN ma prawa licencyjne na określony czas i po ich wygaśnięciu musi je wykupić ponownie, żeby móc emitować w internecie na swojej oficjalnej platformie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones