PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 71 033
oceny
6,5 10 1 71033
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania

Ona i ta Julia jakaś tam co gra Zoche w M jak Miłość to są dwie mega porazki smieją się tak sztucznie że aż boli... co do gry serialowego Adasia i Małgosi to nawet spoko ale ona porazka totalna a Nasz Polska niania jest bardzo fajne z reszta rezyser amerykaniskiej niani uznal poslka za najlepsza ;d

xnewdayx

zgadzam się ! Fatalnie grają, bardzo sztucznie.

ocenił(a) serial na 8
xnewdayx

Julia gra beznadziejnie, ale Emilka moim zdaniem dobrze

użytkownik usunięty
aqatkaaa

Też uważam że Emilka jest sztuczna. Jakby nie było w Polsce dobrych dziecięcych aktorek.. Ale cóż, pewnie to córka/wnuczka/siostrzenica reżysera/scenarzysty/sprzątaczki.

ocenił(a) serial na 8

no to jakie są w polsce dobre dziecięce aktorki, hmmmm?

użytkownik usunięty
aqatkaaa

Nie jestem producentem, więc nie sypnę Ci z marszu nazwiskami. Ale weźmy chociażby dzieci które grały w Magicznym Drzewie Maleszki. O klasę wyżej.

xnewdayx

Moim zdaniem Emilka jest najlepsza z dzieci w Niani. Śmiech rzeczywiście jest bardzo sztuczny, ale pamiętaj, że śmiech to jedno z najtrudniejszych zadań aktorskich. Rzadko które dziecko ma w swojej roli sceny głośnego śmiechu, a Emila ma. Ja uważam, że Małgosia i Adam są beznadziejni na potęgę. Emilka przynajmniej ma potencjał.

ocenił(a) serial na 3
boolion

Popieram założyciela tematu. Emilka gra tandetnie i sztucznie. Roger Karwiński z tych wszystkich dzieci, gra najlepiej.

ocenił(a) serial na 7
szpszakal123

Zazdrość i tyle dziewczyna zagrała świetnie swoją rolę jak na tak młody wiek. Ciekawe jak wy byście sobie poradzili. Najłatwiej jest krytykować jak samemu się nie ma pojęcia o grze aktorskiej. Nie zapominajmy że gdy grała w serialu była tylko dzieckiem bez żadnego warsztatu aktorskiego a nawet wcześniejszych ról. Moim zdaniem wypadła całkiem dobrze daje jej ocenę 7/10.

ocenił(a) serial na 1
jarek1990

jaka zazdrosc??? czy w tym kraju cokolwiek jak sie skrytykuje to juz musi byc zazdrosc??? bez przesady! gra sztucznie a pieszczenie się jej przed kamerą nie wychodzi. Niekorzy są stworzeni do gry aktorskiej, ona nie. Widzialam ja w innym rolach i w kazdej sie nie sprawdza

ocenił(a) serial na 7
xnewdayx

Zgadzam się. Fatalna. Zmieniłam nawet przez nią kanał :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones