PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 71 033
oceny
6,5 10 1 71033
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania

I znowu ten tandetny serial leci w telewizji na comedy central family. Ledwo się skończy to puszczają znowu. Jest to
jeden z dwóch seriali ( drugi to RANCZO) który tak na mnie działa że jak go widze lub słysze to odrazu muszę przełączyć
kanał. Te dzieci ( zwłaszcza ta mała dziewczynka którą gra Emilka Stachurska i ta najstarsza dziewczyna ) mega
sztuczne, grają słodkie, rozpieszczone idiotki. A głowna bohaterka pożal sie boże NIANIA swoich głosikiem ziała na
nerwy,. Gra głupiutką, wnerwiającą i wcale nie śmieszną boehaterke. Amerykańska wersja mi sie lepiej podobała. Gra
tej bohaterki była naturalna. a w polskiej wersji ( bo w Polsce wszystko jest skopiowane. szkoda tylko że nie możemy
skopiować większych zarobków i więcej miejsc pracy ) jest wszystko tandetne. I leci to na okrągło bo takie małolaty to
oglądają. Oczywiście zaraz posypią się negatywne komentarze, ale mam to gdzieś!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones