PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 71 033
oceny
6,5 10 1 71033
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania

Ten serial przestawia kobietę jako próżną, pustą i leniwą. Jedyną wartością Frani jest wyjście za mąż. Kobieta która skończyła 25 i nie ma męża jest starą panną. Zero wartości intelektualnej, jedynym celem jest ślub.
o za tym ten serial bazuje na takich stereotypach, które sa wręcz obraźliwe.Jakim cudem to leciało w telewizji?!

tess22

Ten serial to samo życie! Kobiety są próżne, puste i leniwe, a jedyną dla nich wartością jest fajny mąż!!! A te, które do trzydziestki sobie go nie wyhaczyły stają się gnuśne i złośliwe. Kropka. Tak jest i nie zaklinaj rzeczywistości.

lesniaczek0

Milo mi Ciebie poinformować, że są też takie, ktore nie zgnuśniały po 30 i cieszyły sie życiem w stanie wolnym prawie do 40 nie stawiając sobie za cel wyjście za maz. To Np ja i wiele znajomych mi koleżanek. Nikt nie zaklina rzeczywistości, ale wkładanie wszystkich kobiet do jednego wora to zwyczajna ignorancja rzeczywistości ;) zycze Ci, aby w Twoim zyciu pojawiły sie takie kobiety, abys zmienil zdanie i pozytywnie sie zaskoczył. Uszanowanko.

olgsl

@lesniaczek0 ma stuprocentową rację ! Do tego kierujecie się w życiu EMOCJAMI a co za tym idzie jesteście głupie - w każdym wieku, wyrachowane cwaniary - każda kobieta. No cóż prawda w oczy kole ale rzeczywistości i natury nie zmienisz ! Ktoś kiedyś powiedział: "WSZYSTKIE KOBIETY SĄ TAKIE SAME TYLKO INACZEJ WYGLĄDAJĄ."

użytkownik usunięty
tess22

Dokładnie, ten serial przedstawia Franie jako kobietę,której jedynym celem jest wyjście za mąż. Same stereotypy i zaściankowe myślenie. Dodatkowo kompletnie nie rozumiem co w nim jest takiego śmiesznego. Obejrzałam parę odcinków w przeszłości i stwierdziłam,że najlepszy moment to jest nadejście napisów końcowych.

Prymitywny polski serial, omijać szerokim łukiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones