PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 71 033
oceny
6,5 10 1 71033
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania

co dalej?

ocenił(a) serial na 6

Chciałam żeby mi ktoś (w miarę dokładnie) napisał jak kończy się "Niania".
Wiem, że Frania wychodzi za mąż za Skalskiego, ale co dalej?
Co z Karoliną?
Jak kończy się ostatni odcinek?
Z góry dziękuję :)

ocenił(a) serial na 8
chromczan_fw

Frania ma problem z nadwagą i nie może pojechać na wycieczkę, którą Maks proponuje jej z okazji ich pierwszej rocznicy ślubu. W ramach rekompensaty postanawia zorganizować w restauracji przyjęcie dla rodziny i znajomych. Konrad nie traci nadziei na zdobycie serca Karoliny i po raz kolejny jej się oświadcza. To jednak nie koniec atrakcji, Frania i Karolina zostaną uwięzione w zepsutej windzie, gdzie pani Skalska zacznie rodzić…
zobacz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odcink%C3%B3w_serialu_Niania

ocenił(a) serial na 10
chromczan_fw

Po ślubie Maks i Frania próbują zajść w ciążę i udaje się to. Frania zachodzi w ciążę bliźniaczą. Potem Konrad zaczyna rozumieć, że kocha Karolinę i jej się oświadcza, jednak zostaje odrzucony. W końcu w przedostatnim odcinku zostaje przyjęty. Podczas porodu Niani w szpitalu, Konrad i Karolina biorą ślub, a chwilę później dowiadują się, że zostaną rodzicami. Małgosia wychodzi za mąż za modela Michała. W ostatnim odcinku Małgosia i Adam wyjeżdżają do Paryża, a Państwo Skalscy do Ameryki, gdzie Maks dostał ofertę adaptacji jego serialu. Gdy wszystko jest już spakowane, Frania siada na schodach swojego domu z różowym kuferkiem, z którym do niego przyszła i przypomina sobie swoją historię w tym domu (moja ulubiona retrospekcja: Konrad potrząsa Maksem i krzyczy do niego "Zrobisz coś wreszcie baranie, żebyś nie żałował przez całe życie?!") Po tym Frania wychodzi z domu razem z Apolonią, która zawieruszyła się w łazience. Końcem serialu jest moment, gdy na scenę wychodzą aktorzy grający Apolonię, Jolę, Teresę, Zuzię, Adama, Małgosię, Karolinę, Konrada, Maksa oraz Franię i dziękują publiczności za razem spędzone 4 lata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones