PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 71 033
oceny
6,5 10 1 71033
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania

I znowu na comedy central family leci ten durnowaty serial. Juz sie przyzwyczaiłam że Polska
wszystko ściaga za granicy , ale ten serial to porażka. oryginał jest po pierwsze o wiele lepszy, po
drugie głowna bohaterka w polskiej wersji P. Dygant jest tak irytująca że szkoda gadać, po drugie
Kot strasznie sztucznie gra. oryginał o wiele wiele wiele wiele lepszy i mam nadzieje że niedługo
przestana ten serial emitować

ocenił(a) serial na 8
kasiastasia_2

Nie podoba Ci się to nie oglądaj. W czym problem?

ocenił(a) serial na 1
Heavyrotation

no i nie ogladam. chodzi o to ze zamiast takiego chlamu mozna by było wstawic inny serial. Np na comedy central bardzo rzadko leci frasier, diabli nadali rosanne. no w sumie leca ale o 3 lub 4 w nocy wiec malo kto to oglada. niech dadza odwrotnie. glupia nianie o 3 w nocy a fresiera o 22

kasiastasia_2

O ile jeszcze do diabli nadali jestem troche sceptyczny tak do fraisiera jestem jak najbardziej za! Puszczają go o śmiesznych porach, nie obraził bym się gdyby zajął miejsce niani. Ale w Comedy Central to typowa zagrywka, durnowate seriale puszczają w godzinach największej oglądalności, oczywiście nie zawsze ale pamiętam jak torturowali Kasią i Tomkiem bądź jak teraz nianią.

kasiastasia_2

A i przypomniało mi się właśnie, włatcami móch i 1000 złych uczynków było tak samo, piątkowy wieczór a tu takie badziewie...

ocenił(a) serial na 6
kasiastasia_2

Na poważnie piszesz? Frasiera i DIabli Nadali zdążyli już chyba z 5 razy puścić od początku do końca w dobrych godzinach. Dobrze, że pokazują coś nowego (chodź akurat ciężko Nianie nazwać nową, ale faktem jest, że nie leciał jeszcze ten serial na tej stacji) niż w kółko powtórki tych samych seriali.

kasiastasia_2

widzisz, a mi np. Frasier czy Diabli nadali w ogóle nie przypadł do gustu. Wolę nawet Nianię, czy o wiele bardziej - Californication, Hoży Dokotrzy. I nie narzekam jakoś, że Californication cisną po północy.

ocenił(a) serial na 8
kasiastasia_2

Jeden z lepszych polskich seriali. To były czasy, kiedy zarówno wśród amerykańskich jak i polskich seriali można było znaleźć coś ciekawego. A co teraz mamy? Jakieś seriale gdzie gwałcą kobiety w krainie kopiuj wklej z średniowiecza, albo komedia o kobietach gdzie bohaterki mają zero osobowości albo 60 serial o szpitalu, czy milionowy o rozwiązywaniu spraw kryminalnych.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

Bez przesady w serialach komediowych zdarzają się ciekawe bohaterki serialowe. Dobrym przykładem są dobrze rozpisane na kartach scenariusza Phoebe,Monica, Rachel z sitcom'u Friends czy komiczny duet z Absolutely Fabulous czyli Edina i Patsy.

ocenił(a) serial na 8

Freinds nie leci w TV od 9 lat, więc to nie jest kontrargument przeciwko obecne seriale są kiepskie

użytkownik usunięty
MistrzSeller

Zapomniałeś.że odcinki Absolutely Fabulous wciąż są produkowane. Z tych bardziej aktualnych seriali,których nie dotknął wcześniej wspomniany trend to Rozpalić Cleveland, Jerycho, Apparitions. Nie należy tak z miejsca generalizować, zdarzają się perełki w produkcjach telewizyjnych.

Wspomnę tylko,że sitcomy w wydaniu polskim wypadają kiepsko. Komizm zazwyczaj polega na dziwacznych perypetiach bohaterów,które są zazwyczaj w zupełności odrealnione. W tym przypadku remake jest na zbliżonym poziomie co pierwowzór. Sama główna bohaterka "Pomocy domowej" wspomniała w jednym wywiadzie.;)
Nie tylko polskie stacje telewizyjne przerabiają seriale zagraniczne. Amerykanie tworzą remake brytyjskich produkcji jak Skins, Being human, a teraz powzięli się za Misfits. Już tak znowu nie szufladkujmy polskie produkcje.;)

ocenił(a) serial na 8

Jerycho wyszło w czasach, kiedy seriale były jeszcze kreatywne. Gdzieś od 2009 roku nie ma kompletnie nic dobrego.

A jesli chodzi o bohaterki to była bardziej aluzja w stronę Girls niby serial komediowy, ale to totalnie nieśmieszny i totalnie nudny.

ocenił(a) serial na 4
kasiastasia_2

Nie nawidze polskich seriali zerżniętych z amerykanskich

giovanni50

Witaj w klubie.

ocenił(a) serial na 10
kasiastasia_2

wypchajcie sie nie macie co robic w domu to chejtujecie najlepsze polskie seriale. skoro tak nie nawidzisz niani to po co tu w ogóle wchodzisz i jeszcze to komuntujesz. pamietaj ze nie jestes sama na swiecie i ludzie sa rozni i kazdy czlowiek na ten sam temat bedzie mial inne zdanie a jesli nastepnym razem bedziesz pisala takie komentarze to zastanow sie najpierw 3 razy czy cokolwiek wiesz na ten temat a jesli wiesz to napisz to tak zeby sie inni ludzie do ciebie nie przyczepiali bo jest 1000 roznych sposobow zeby to co ty napisalas napisac inaczej i duzo lepiej, wiec ludzie nie wpisujcie w wyszukiwarke niania jesli nie lubicie tego serialu, a pewnie i tak wiekszosc z was nie widziala wiecej niz 10 odcinkow.

ocenił(a) serial na 10
kasiastasia_2

a tak wg to jakie znowu na comedy central family niania leci 1 raz. a skoro to ci sie tak nie podoba to po co wlaczasz akurat ten program mamy 21 wiek i programow jest bardzo duzo. a jesli ci sie tak bardzo podobaja te amerykanskie seriale to se wyjedz do Ameryki i se je ogladaj. jedyne z czym sie moge zgodzic to to ze teraz w telewizji leci 50 programow o tym samym i ani jeden z nich nie jest dobry( nie mowiac juz o tych niby aktorach), ale chcialam ci tylko przypomniec ze niania to serial z przed kilku lat a wtedy seriale były jeszcze fajne a aktorzy grali bardzo dobrze

ocenił(a) serial na 1
aassiiaa_2

z chcecia wyjade do Ameryki zeby nie miec do czynnienia z takimi ludzmi jak ty. wogole jesli masz okres to nie wchodz na portale i nie wyzywaj sie na ludziach. a tak pozatym zebym mogla ocenic ten film to musialam go obejrzec prawda?? inaczej sie nie da. teraz go nie ogladalm i jak leci to zaraz przerzucam o to sie nie martw. wiem ze niektore seriale jak np jim wie lepiej albo on ona i dzieciaki leca na comedy family central non stop. ale moze dlatego ze te seriale wiekszosc ludzi lubi i oglada. co do polskich seriali lubie ale te stare. jak alnternatywy 4, 07 zgłośc się, dom , czy daleko od szosy. dziejsze polskie kino (seriale jak i filmy) to dla mnie wielkie dno.

ocenił(a) serial na 10
kasiastasia_2

sory ale ja tez uwazam ze aassiiaa_2 ma racje, a ty jak nie umiesz znosic krytyki to nie komentuj tyle z mojej strony a ja osobiscie uwazam ze niania jest swietna a jej amerykanska wersja w porownaniu do polskiej to jest chala

ocenił(a) serial na 1
paati12

nastolatkom sie podoba. a dojrzalszym osob juz polska wersja nie. dlatego puszczaja to badziewie bo małolaty ogladają

ocenił(a) serial na 10
kasiastasia_2

sory ale ja znam wiele osob ktore sa na pewno dojrzalsze od ciebie i lubia sobie obejrzec polska wersje

ocenił(a) serial na 10
kasiastasia_2

czytalam sobie te wszystkie komentarze i skoro kiedys obejrzalas wszystkie odcinki to ci sie chyba musialy podobac chyba ze ty ogladasz seriale ktore ci sie nie podobaja, a i masz cos do malolatow bo nie za bardzo rozumiem sadzisz ze nastolatki sa glupie, to ja ci przypominam ze sama kiedys bylas malolatem...

ocenił(a) serial na 1
paati12

po pierwsze to gdzie masz napisane z eogladalam WSZYSTKIE ODCINKI ??? obejrzałam pare żebym mogła ocenić czy mi się podoba czy nie. to chyba jasne prawda???? i wlasnie tutaj widac poziom inteleginecji i tok rozumienia dziejszej młodzieży. Fakt ja sama byłam kiedys malolata ale dziejsze małolaty a dawniejsze bardzo sie różnia wiesz??? bo kiedys my jak mieliśmy 15 czy 16 lat to myśleliśmy poważniej o zyciu, nie mieliśmy tych wszystkich tabletów , smartfonów i mase różnych niepotrzebnych gadżetów. Nie musielismy sie opijac do nieprzytomności i dawac głupie zdjecia na face czy wtedy jak była nk z piwem, fajką... nie pisałysmy o swoich rozterkach na forach internetowych i bylismy zupełnie innym pokoleniem. Młodzież która miała swoje dzieciństwo (nie mylic z urodzeniem sie ) w latach 90-stych jest zupełnie inna niz dziejsza. dlatego więc mam prawo nie lubic dziejszych małolat. i jeszcze raz powtarzam. nie napsiałam nigdzie ZE OBEJRZAŁAM WSZYSTKIE ODCINKI. obejrzałam pare bo musiałam ocenic ten serial czy mi sie podoba czy nie. W ciemno nie daje komentarzy. nie jestem typem osoby ktora ocenia po okładce (jak zerszta teraz wy super nastolatki to robicie) wiec jesli masz pisac glupoty to nie wypowiadaj sie

ocenił(a) serial na 10
kasiastasia_2

dobra moze przesadzilam z tym ze wszystkie ale moglas obejrzec kilka ktore byly troche gorsze, kazdy ma swoje zdanie na temat niani, wiec moze juz wiecej mi nie odpisuj na ten temat chcialam ci tylko powiedziec, ze nie wszyscy nastolatkowie sa tacy ze wrzucaja na fb zdjecia jak sa pijani itp. niektorzy sa normalni

ocenił(a) serial na 10
kasiastasia_2

po pierwsze nie musisz mi 10 razy powtarzac tego samego, ja jestem mloda i nie mam problemow z pamiecia, a poza tym skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem, znasz mnie? acha i jeszcze jedno nie umiesz znosic krytyki to po co piszesz takie "cos"? a poza tym czasy sie zmieniaja i to ze powstaja teraz te wszystkie tablety smartfony itp. to chyba lepiej, ze masz do wszystkiego dostep i w kazdej chwili mozesz cos sprawdzic, wolalabys zyc w sredniowieczu to sobie zbuduj wehikol czasu i sie przenies do sredniowiecza pani madra glowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones