PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134573}

Niebezpieczna zatoka

Danger Bay
7,2 1 212
ocen
7,2 10 1 1212
Niebezpieczna zatoka
powrót do forum serialu Niebezpieczna zatoka

W końcu jest w bazie Filmwebu i ten serial.Oglądało się kiedyś,oj oglądało.Bardzo dobry i bardzo fajny.Do dziś pamiętam czołówkę i twarze bohaterów.Ach te wspomnienia z dzieciństwa...

Martin_Eden

Dokladnie, wspomnienia, wspomnienia ;)))))))))))))

Martin_Eden

Klasyka normalnie.
Do dziś Kanada jakoś miło kojarzy się właśnie dzięki temu serialowi :)

Martin_Eden

Oj tak, ten serial to jedno ze wspomnień mojego cudownego, beztroskiego dzieciństwa. Musze też dodać że byłem zakochany w Nicole i do dziś darzę tę aktorkę dużą sympatią i sentymentem. Ubolewam, że nie zrobiła większej kariery, głównie seriale tv i epizody, a od 11 lat nie pojawiła się w ogóle i niestety chyba raczej nie ma co liczyć, że jeszcze wróci do grania. Trochę więcej rozpisałem się na jej profilu tutaj, ale aktywność niewielka i chyba zbyt wielu fanów się nie ostało. Pozdrawiam!

Martin_Eden

A tak przy okazji ,dziś są jej urodziny!

Martin_Eden

Mam problem z linkowaniem, ale na youtube pod hasłem DANGER BAY REUNION jest ciekawy filmik, spotkanie aktorów po 30 latach! Materiał pochodzi z 2015 roku, muszę przyznać że się wzruszyłem, do tego ta czołówka i muzyka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones