PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789360}

Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu

All Hail King Julien: Exiled
7,3 424
oceny
7,3 10 1 424

Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu
powrót do forum serialu Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu

Najlepszy dramat wojenny

ocenił(a) serial na 8

Od razu mówię, że gdyby ktoś chciał poznać cały kontekst lemurów górskich i jak doszło do tego, że władca musiał opuścił swój zniewolony lud to polecam zacząć od 11 odcinka sezonu 4.
Pomyśleć, że gdyby nie propozycje Netflixa to ten cudny miniserial mógłby mi umknąć..
Po tym jak król, wraz z Morrisem był zmuszony opuścić ojczyznę, a lud zostawić w rękach najeźdźcy, a przed sezonem 5 jest właśnie to. Serial który daje nam 3 główne wątki - nierząd na uchodźstwie, państwo pod okupacją oraz wątek Jagódki oraz Szawła.
Każdy odcinek zaczyna się cudownie wojenno-walecznym podsumowaniem odcinka.

Pierwszy wątek: Julian, Morris i Pancho uciekli łodzią podwodną przed Kotem, czyli przywódcą najeźdźców. Po tym jak uciekli próbują obmyśleć sprytny plan na wyzwolenie ojczyzny, przy okazji spotykając wiele barwnych postaci.
Drugi wątek: Lud zniewolony.. eee znaczy nieopłacani stażyści próbują walczyć o wolność i niepodległość. Albo przynajmniej próbują uciec. Są plany, intrygi i zdrady.
Trzeci wątek: żądna walki Jagódka i niespełna rozumu Szaweł uciekli. Muszą przejść daleką drogę by spotkać się z mistrzem Szawła, by zdobyć superbroń do pokonania Kotta. "Musimy zwiedzać".

Wątki poboczne są na tyle zajebistttte, że nie będę ich zdradzać. Humor jest również wyśmienity (pomijając pierdzenie i rzyganie rodem z Wyspy Totalnej Porażki). Rozwiązania ciekawe, wątki kreatywne.
Tak czyś jak najlepsze co powstało w związku z "Niech Żyje Król Julian"

Fehuuj

Wg mnie też świetny serial, nawet lepszy od zwykłego Niech zyje Król Julian, to mnie nie wciągnęło.
A w tym jest super fabuła, morały i te kilka sytuacji, pokazywanych co jakis czas. Choc momentami nudne, ale i tak zabawne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones