PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721468}

Niech żyje Król Julian

All Hail King Julien
7,1 4 469
ocen
7,1 10 1 4469
Niech żyje Król Julian
powrót do forum serialu Niech żyje Król Julian

Osoby niepełnoletnie proszę o opuszczenie tego wątku.
(dlatego dałem Uwaga Spoiler, niech będzie że to materiały plus 18)


Pierwszej połowy nie pamiętam, chodziło w niej o coś, że na nowej wyspie żyło plemienie, które nie lubiło się z lemurami, które przybyły na wyspę.

Ja poznałem córkę wodza i razem postanowiliśmy pojednać obóz starych mieszkańców i nowych lemurów, akurat dotarliśmy na spotkanie dyplomatyczne, wygłosiliśmy mowę, która zbliżyła dwa rody do siebie, na co wódz powiedział w traktacie ''jest napisane, że lemury mają x czasu na wybudowanie łodzi i wyniesienie się stąd, to jednak nie aktualne-niech zostaną, ile chcą''.

Zaczęła się impreza, spotkałem Jagódkę, ta była smutna, spytałem, czy wszystko gra, odpowiedziała, że tak, usłyszałem dziwne dźwięki, sprawdziłem to, to była bomba!

Po rozbrojeniu jej wróciłem do Jagódki i chciałem ją uderzyć, z jakiegoś powodu wiedziałem, że chciała zabić Juliana, ona odskoczyła (robiąc nawet złamanie 4 ściany, bo powiedziała coś w stylu: ktoś tu oglądał nowe sezony), ale złapałem ją. Spytała:

>Co teraz

>Teraz seks

W tym momencie dołączyła kolejna kobieta lemur, Jagódka powiedziała.

>Nasz jest dwie, a ty masz tylko jednego penisa.

>Nie szkodzi, zrobimy centaura.

Zbudowałem z naszych ciał 3 piętrowa wieże, na samej górze nowa pani lemur, która miała głowę Jagody wsadzoną w odbyt, na 2 piętrze Jagoda z głową w tyłku tej nowej, a na parterze ja, robiący seks oralny Jagodzie i masturbujący tą nową.

Mam porypane sny czasami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones