PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721468}

Niech żyje Król Julian

All Hail King Julien
7,1 4 464
oceny
7,1 10 1 4464
Niech żyje Król Julian
powrót do forum serialu Niech żyje Król Julian

Sporo czasu już minęło od ich premiery a puszczają naokoło tylko 2 pierwsze sezony. Zazwyczaj po takim czasie od premiery dawno już były nowe odcinki w Polsce jak było np. z Pingwinami z Madagaskaru.

ocenił(a) serial na 9
dudek1520

Na Nickelodeon był 3 sezon... Jeszcze jakieś odcinki są na youtube do znalezienia ;)

Darth__Envious

Co jakiś czas sprawdzam ramówkę, to puszczają 1 i 2 na zmianę. Ale dzięki za informacje.

dudek1520

Przecież na TVPuls 2 leciał również 3 sezon jak dwa poprzednie... a na YT też są całe odcinki nawet 3 sezonu - sama oglądałam 3 które przegapiłam. ;) A 4 sezonu jeszcze nie puszczali z tego co wiem...

21kamilka21

Nie wiem widocznie przegapiłem. Sprawdzałem na Nicklodeonie i Pulsie.

dudek1520

Czasem tak bywa, teraz na Nicklodeon i TvPuls2 leci

21kamilka21

Ale w programie i na filmwebie pisze, że to drugi sezon leci.

dudek1520

Osobiście wole sprawdzać na telemanie i po tytułach bo niestety w programach tv często są pomieszanie sezony... sama kiedyś czekałam na 3 sezon, gdzie będzie widniała ta 3 przy tytule ale tak się nie stało i dopiero w połowie sezonu zorientowałam się po tytułach, że już sezon dawno leci.

Sama sprawdziłam i do 22 czerwca akurat będzie puszczany 2 sezon, więc pewnie puszczą później 3 sezon a jak nie to obejrzyj na YouTube :)

21kamilka21

To będę obserwował. Czyli mówisz ze na Nickledionie ok. po 22 czerwca? Bo Pulsu 2 nie mam.

dudek1520

Raczej tak, ale trzeba sprawdzać dokładnie program tv po tytułach :) Zresztą napisałam na priv.

21kamilka21

Dzięki bardzo.

dudek1520

Nie ma za co ;)

dudek1520

Na pewno będą po polsku na Netflixie, w końcu to ich produkcja

Fassassin

Już zaczęłam wątpić w ten 4 sezon... tyle czasu i nic....

dudek1520

Gdyby kogoś interesował 3 sezon to :

Poniedziałek 15 stycznia

Niech żyje Król Julian 3 (1)
serial animowany, USA, 2015
6:00 - Comedy Central


Niech żyje Król Julian 3 (2)
serial animowany, USA, 2015
6:30 - Comedy Central

dudek1520

Gdyby kogoś interesował 3 sezon to :

Poniedziałek 15 stycznia

Niech żyje Król Julian 3 (1)
serial animowany, USA, 2015
6:00 - Comedy Central


Niech żyje Król Julian 3 (2)
serial animowany, USA, 2015
6:30 - Comedy Central

21kamilka21

Ok dzięki bardzo. Na comedy center to oni słabo piszą zazwyczaj jeśli chodzi o bajki który sezon.

dudek1520

Ja sprawdzam na telemanie który odcinek to jest i najlepiej po tytule :)

21kamilka21

Dzięki będę musiał też tam zaglądać :) :)

dudek1520

tak są już sezony 3 i 4 a nawet 5 już :)
sezony 4 i 5 są dostępne w wersji anglo (niestety)
szukam osób gotowych podjęcia się tłumaczenia ów odcinków :)

XDHK

Nie trzeba już 4 sezonu tłumaczyć bo już leci na Puls2 :)

dudek1520

Nie wiem co to za cuda dzieją się na Puls2 i nieszczęsnym programie tv ale sezon 4 już puszczają ! :D
Dzisiaj to odkryłam totalnie przez przypadek. Skakałam po kanałach i zauważyłam, że leci Julian więc stwierdziłam, że obejrzę jeszcze raz stare odcinku ale coś mi się nie zgadzało... bo nie mogłam sobie przypomnieć tego odcinka z 3 sezonów wydanych po polsku. I co się teraz okazało ? Dzisiaj leciał 10 odc 4 sezonu ! A w programie tv jest jakiś 23 odc 2 sezonu... :D W sumie teraz jak patrzę to jak weszłam w ten odc na programie tv to widzę tytuł który zgadza się z prawdziwym nr odc oraz sezonu szkoda, że w tytule takie błędy są.

Także dzis leciał odcinek " The Wrath of Morticus Khan " i zostały 3 odc 4 sezonu do obejrzenia w tv ;) Ciekawe kiedy będzie powtórka :)

21kamilka21

Ja jak sprawdzam to coraz częściej natrafiam na błędy numeracji odcinków różnych seriali. Juliana to sporo błędów mają w programie.

dudek1520

No niestety a szkoda ;) trzeba będzie teraz czekać i trafić na 1 odc 4 sezonu ;p

dudek1520

SEZON 4 ODCINEK 1 !!!!!

Niech żyje Król Julian 2 (14)
(All Hail King Julien: The All Hail King Julien Show)

piątek, 9 lutego
za 4 dni
6:30 Comedy Central

ocenił(a) serial na 8
21kamilka21

Na puls lecą codziennie o 18 i 18:30

Wildsheep

Tak :) ponownie leci 4 sezon :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones