PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208467}

Niedźwiadek Tao-Tao

Taotao Ehonkan: Sekai Dōbutsubanashi
8,0 173
oceny
8,0 10 1 173
Niedźwiadek Tao Tao
powrót do forum serialu Niedźwiadek Tao-Tao

Widziałam tę bajkę w dzieciństwie i ciągle jej szukam.Smutna,wzruszająca,ale przy tym bajecznie piękna. :)

kitty86

Ja też pamiętam, chociaż z przypominaniem sobie konkretnych odcinków jest już gorzej. Nie zmienia to jednak faktu że bajka była piękna!

ocenił(a) serial na 10
bono111

Na samą myśl o tej bajce łzy same napływają mi do oczu. Jak to oglądałem (miałem wtedy z 7 lat) to płakałem po tym filmie z godzine. To było straszne przeżycie dla mnie.

kitty86

Faktycznie bajka była fantastyczna.Żal, że nie puszczają jej juz w tv.;/

ocenił(a) serial na 10
Seth0311

Bajka wywarła na mnie ogromny wpływ w dzieciństwie, nie mogłam sie po niej uspokoić, to był chyba monet, w którym dotarło do 6 latki ze zycie nie składa sie z sielanki. Chciałabym ta bajkie mieć dla potomnych i sama z chęcią by ja jeszcze raz oglądnęła. Wiecie może gdzie ją można znaleźć?? mam na myśli strony typu kreskówka itd.

ocenił(a) serial na 10
kitty86

Ta i wiele innych pięknych bajek i cieszę się, że urodziłam się w latach 80. Najpiękniejsza bajka mojego dzieciństwa. Szkoda, że telewizja nie wraca do wieczorynek emitowanych w latach 80. i 90.

W Polsce Tao Tao emitowano bodajże na początku lat 90.(?)

kitty86

Po raz pierwszy spotykam się z tym, że na filmwebie nie ma jakiegoś filmu! Powyższy serial to była kontynuacja filmu "Tao-Tao, mały miś panda", który powstał w 1981 roku. To film był dołujący i smutny, i piękny. Serial był - ponoć - weselszy, chociaż go sobie nie przypominam. :D Ale film chętnie bym znowu obejrzał. :)

ocenił(a) serial na 10
Davus

podobnie jak wy bardzo kochalem ta bajke, mialem ja na kasecie vhs i w kolko ogladalem. o ile dobrze pamietam ona umierala w zoo co mnie bardzo zawsze smucilo. pomimo tego zawsze do tej bajki powracalem:)

ocenił(a) serial na 8
cob2

TAK! Na reszcie ją odnalazłam!! Pamiętam! Jak byłam mała to ją oglądałam na kasecie! O matko, zawsze płakałam na końcu T.T chcę to oglądnąć jeszcze raz :(

Integra_3

więc gdzie znaleźć?

ocenił(a) serial na 8
alann

Nie, nie, w sensie znalazłam tytuł ;) A żeby oglądnąć to sama dalej szukam :p

Integra_3

Wrzuciłem na Filmweb film, o którym mowa:
http://www.filmweb.pl/film/Shunmao+Monogatari+Taotao-1981-697709
Ta stronka, na której teraz jesteśmy to stronka serialu, nie filmu. :)
Oczywiście trzeba tam jeszcze mnóstwo rzeczy pododawać, ale - stronka wreszcie jest!!!

ocenił(a) serial na 10
kitty86

Proszę bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=rqIv2IOnDNc
Może wersja nie jest "bajeczna", ale niektórzy mogą sobie przypomnieć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones