Nielegalni
powrót do forum 1 sezonu

Serial jest zrobiony naprawdę dobrze. gra na wysokim poziomie, dobra robota reżyserska, niewiele błędów logicznych. Wiele wyzwań stało przed twórcami. chociażby prowadzenie dialogów w wielu językach i plany w różnych krajach. Ale jak dla mnie dali radę świetnie. Te wszystkie negatywne i bardzo negatywne komentarze wyglądają trochę tak, jakby były pisane przez ignorantów albo jakby komuś zależało na zrobieniu złego pijaru. Przede wszystkim film nigdy nie dorównuje książce, a po drugie na ten serial trzeba patrzeć całościowo i może ze względu na to, że oglądałem go ciągiem mam też inne wrażenia.

Kazik11146

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 8
monikamazgola

Canal+ Vod

ocenił(a) serial na 3
Kazik11146

niewiele błędów logicznych??? śmierć Travisa? Wolski i Jorgensen? dwa duże wątki wiejące aż błędami, żeby nie napisać bzdurami. film nie musi dorównać książce, ale ten nawet się o nią nie ociera.

ocenił(a) serial na 4
Kazik11146

Uśmiercenie najciekawszej postaci w połowie serialu, potem rwane wątki które w coś tam się na końcu splatają. Jak uwielbiam takie klimaty, tak ten serial po prostu nie wyszedł. Wyszkolona agentka specjalnej komórki wywiadu, z byłymi GROMowcami, trzyma broń i pozwala do siebie podejść potencjalnemu terroryście, który w efekcie ją obezwładnia... A takich cudów jest całkiem sporo. Nie wiem z czego to wynika, ale według mnie ekipa zagranicznych aktorów zrobiła znacznie lepszą robotę niż nasi. Z Polaków nie mogę przyczepić się tylko do Seweryna, Pławiaka i Grochowskiej, reszta gra przeciętnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones