PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857048}

Nieobecni

7,1 9 984
oceny
7,1 10 1 9984
6,3 3
oceny krytyków
Nieobecni
powrót do forum serialu Nieobecni

Most nad Sundem (Bridge), Victim's Game a teraz Nieobecni. Powielony schemat autystycznego detektywa, przerażająco wygladająca Stenka (kobiety skończcie z tym botoksem i chirurgią plastyczną, wyglądacie karykaturalnie), tempo zwolnilo w 3 odcinku, zagadka zaginięcia traci na tajemniczości. Nie zdziwie się jak za tym stoi minister kultury chcący się zemścić na Mili za krytykę jego działalności :)

Obywatele_Swiata

Tez zwrocilam uwage na Stenke.. ale bylam tak zażenowana jej dziwna twarza ze nie moglam patrzec... koszmar.. w sala samobojcow, hejter wyglada jeszcze ok.. ale to co zrobila... chyba tez dlatego nie ma ujec z bliska...

okidokinaobloki

Dyskretnie przypomnę, że pani Danuta kończy w tym roku 60 lat. Po niektórych kobietach widać ich wiek.

okidokinaobloki

Ja nawet powiedziałabym, że pani Stenka zmężniała (w sensie - ma bardzo meskie rysy twarzy obecnie).

okidokinaobloki

Chyba to za późno zrobiony botoks. Czaiła się czaila a jak ju, się zdecydowała to z piknej aktorki na czarownicę się zmienila. A do tego ohydna opalenizna czy podkład dla czarnoskórej. I wszystko. Wieńczą kruczoczarbe włosy które dodają 10 lat... Ohyda. Efekt jest taki jakby była zbrzydzona taka mina

Obywatele_Swiata

Widzę, że po czterech odcinkach dałeś 7/10. To musi być naprawdę dobry pomysł serial.

Obywatele_Swiata

Bridge to wyjatkowy serial. Motyw autystycznego komisarza jest tylko marna podrobka Sagi

Zoska71

Dokładnie! Przepasc totalna.. fabuła tak ponaciagana,. Zmiesciliby to w 2 co jest w 4

ocenił(a) serial na 5
Obywatele_Swiata

Dokładnie tak. "Saga Noren policja z Malmo" to majstersztyk. Studenci psychologii mogli uczyć się od tej postaci o Aspergerze. A u nas, no cóż, jak ktoś napisał: "Ojciec Mateusz".

ocenił(a) serial na 7
Obywatele_Swiata

Ja Cię bardzo przepraszam, ale akurat w Moście... Saga jest bardzo wiarygodna. Ten serial zrobił więcej dla aspargerowców niż wszystkie kampanie społeczne razem wzięte.

Obywatele_Swiata

Ten autystyk dla mnie żywcem ściągnięty z, książek G. Simisiona. Dosłowne cytaty.... Nie znam seriali o ktorych wspominasz chętnie sprawdze

Obywatele_Swiata

serial jest ok Zastanawiam się tylko kto wpadł na pomysł żeby zaangażować "jedną z najbardziej charyzmatycznych aktorek młodego pokolenia" do roli Mili .jej charyzma tak dominuje ,że jest nie do oglądania .Ja nie wiem czy to jest pozująca non stop modelka czy babka która ma grać owszem lekko szaloną tancerkę ale również osobę przeżywającą dramat a nie zmanierowana modelkę udającą ,ze przeżywa dramat.

ocenił(a) serial na 6
Obywatele_Swiata

Od razu pomyślałam o moście nad Sundem. Ale u nas trzeba powiedzieć, że ktoś ma aspergera, tam nie trzeba było. W ogóle niektóre rzeczy niepotrzebne, np główna bohaterka jako bogata tancerka? Artystka? W czym to się objawia poza ładnym mieszkaniem? Artystka i Asperger niepotrzebne tematy.

Obywatele_Swiata

Most nad Sundem rzeczywiście od razu przychodzi na myśl, ale... Nie wypada wręcz porównywać, bo seriale dzieli przepaść.
A ta nieporadna policjantka to chyba miała wyglądać jak Ania Przybylska w Złotopolskich. Mówi w bardzo podobny sposób.

ocenił(a) serial na 6
heloiza_ciszewska

Nie widziałam serialu jeszcze (może nie warto zaczynać?) , ale mi po opisie od razu skojarzyło się z tym serialem https://www.filmweb.pl/serial/Chasing+Shadows-2014-709010 . W sumie motywy się ciągle powtarzają, w różnych konfiguracjach, bo jednak fabuły buduje się na kluczach i schematach, które łatwo odczytaç widzom, do tego coś akurat pasuje do historii itd. Ważne tylko by umieć to umiejętnie poukładać.

Obywatele_Swiata

To prawda, Stenka fatalnie wygląda po tych wszystkich zabiegach. Wcześniej bardzo elegancko się starzała, teraz wygląda okropnie, dodatkowo ta fryzura pogarsza sprawę. Nie wiem czemu to sobie zrobiła.

ocenił(a) serial na 9
Obywatele_Swiata

Głowacki w roli detektywa swietny, bardzo mi się w tej roli podoba i realnie zagrał

ocenił(a) serial na 10
yordek98

nie wiem co Wam ta Stenka nie pasuje, kobieta ma swoje lata i myslę że całkiem niexle sie trzyma a co najważniejsze gra super

ocenił(a) serial na 9
marionka23w

też tak uważam, widziałam na żywo, pochodzi z moich okolic, naprawdę bardzo dobrze wygląda, nie zapominajmy, że ma już ponad 60 lat

ocenił(a) serial na 9
Obywatele_Swiata

Widocznie to się sprawdza :) Mi się taki schemat bardzo podoba, a Głowacki w tej roli bije na głowe innych aktorów

ocenił(a) serial na 10
Golabek_G

Nie wiem czy moda ale dla mnie to ciekawy akcent i plus też taki, że społeczeństwo jest trochę doedukowane co do aspergera

ocenił(a) serial na 10
sikoramaci


mi zupełnie "moda" nie przeszkadza ;) lubie takie ekscentryczne postacie, myślę, że dla aktora to niezłe wyzwanie

ocenił(a) serial na 9
kaj_zerka_jo

Mam podobnie, nie każdy główny bohater serialu musi być typem macho, odwaznego przystojnego detektywa. Takie postacie, jeszcze tak dobrze zagrane, jak tutaj przez Głowackiego, fajnie się ogląda.

ocenił(a) serial na 10
proula

Głowackiego widziałam w różnych rolach, chyba w takim wydaniu podoba mi sie najbardziej :)

ocenił(a) serial na 9
estimucha

Mam podobne odczucia. Bardzo pasuje do tej roli, świetnie sobie daje radę

ocenił(a) serial na 10
5oclock_90

Z uwagą przyglądam się relacji między Gajdą a Zacharą, nie jest to standardowy związek ale fajnie się go ogląda

ocenił(a) serial na 8
Obywatele_Swiata


a co komu przeszkadza detektyw z aspergerem, często w serialach pojawia się postać dosyć ekscentryczna, która żyje w swoim świecie i ja się ws umie ciesze że ludzie się bardziej z tym oswajają i przyjmują że takie osoby w społeczeństwie to norma

ocenił(a) serial na 10
Gabriela_Skotnicka

wydaje mi się, że w większości seriali występuje jakaś charakterystyczna postać, inaczej było by nudno, a Głowacki jako Zachara jest świetny

ocenił(a) serial na 10
elwira919191

Mi się ta postać bardzo podoba, fajnie to przemyśleli, nic mnei nie dobija jak postaci tzw ciepłe kluchy, zdecydowanie wolę kogoś kto ma charakter

ocenił(a) serial na 9
Gabriela_Skotnicka

W punkt! Poza tym dzięki temu taki bohater się wyróżnia, zapada w pamięć, nie jest kolejnym detektywem w typie macho

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones