PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857048}

Nieobecni

7,1 9 982
oceny
7,1 10 1 9982
6,3 3
oceny krytyków
Nieobecni
powrót do forum serialu Nieobecni

Serial jak dotąd całkiem ciekawy, ale główna aktorka to naprawdę tragedia.... mega irytująca, te jej minki i maniera aktorska strasznie działa mi na nerwy. W dodatku jest koszmarnie brzydka :(

anabele222

Jest naturalnie piekna a nie napompowana jak doda

ocenił(a) serial na 10
Weronka90

Ja początkowo też miałem mieszane uczucia, ale szczerze mówiąc, z każdą kolejną minutą przekonywałem się do niej i w tym momencie uważam, że naprawdę świetny wybór aktorki do głównej roli.

ocenił(a) serial na 9
anabele222

Mi się nawet podoba w tej roli, nie znam jej z innych produkcji, ale ogólnie całość srialu odbieram dobrze.

ocenił(a) serial na 10
anabele222

Bardzo dobrze oceniam zarówno sam serial, jak i grę aktorską głównych bohaterów. Moim zdaniem bardzo pasuje do tej roli.

ocenił(a) serial na 9
anabele222

Moim zdaniem ona dobrze gra, chociaż chyba jest taką osobą, że nie każdy ją od razu polubi.

ocenił(a) serial na 9
anabele222

Przecież tak samo, jak różni są ludzie, tak samo i postacie w serialu powinny być różne - jedni maja bardziej energiczne charaktery, inni mniej energiczne. I fajnie, że akurat taką aktorkę wybrali do tej roli.

ocenił(a) serial na 10
gremlin_3

Mi główna aktorka jakoś nie przeszkadza, trochę ma taką urodę wiecznie naburmuszonej ;) ale do postaci pasuje

ocenił(a) serial na 9
anabele222

Ona nie ma takiej klasycznej urody, która by się każdemu podobała, no ale gra dobrze, tego nie można jej odmówić.

ocenił(a) serial na 1
Golabek_G

Ona nie ma urody, nie da się na nią patrzeć,. Jak się uśmiecha wygląda jakby miala jej twarz pęknąć jak jest smutna wyglada jak zdeptana ryba

ocenił(a) serial na 9
anabele222

Według mnie jest ładna, ma w sobie coś - jakieś przyciąganie. Bardzo naturalnie zagrała. Podobała mi się w tym serialu.

ocenił(a) serial na 10
ania_w_opalach

nie znam tej aktorki ale w sumie dla mnie całkiem spoko, pasuje do tego duetu, nie jest taką "słodką" osobą co w serialu kryminalnym jest atutem

ocenił(a) serial na 9
baluga812

Mam takie same odczucia. Pasuje do roli, gra dobrze, a że ma nietuzinkową urodę to tylko atut w tej branży, bo się wyróżnia w tłumie :)

ocenił(a) serial na 10
anabele222

Mnie się podoba w tej roli. Wcieliła się tak, że zwraca na siebie uwagę i o to chodzi.

anabele222

Dokładnie

ocenił(a) serial na 10
nea_filmweb


aktorkę średnio znałem ale w sumie pasuje do roli, może nie jest to typ, który od razu by wzbudzał dużą sympatię ale wolę takie postaci niż słodkie idiotki

ocenił(a) serial na 9
anabele222

Mi się wydaje, że ona jest op prostu bardzo charakterystyczna. Ma taką urodę nieoczywistą, ale gra raczej dobrze.

ocenił(a) serial na 9
anabele222

Może nie ma typowej urody, ale nie jest brzydka. Wyróżnia się i moim zdaniem to dobrze, nie wszystkie aktorki muszą wyglądać jak klony ;)

ocenił(a) serial na 10
anabele222

A moim zdaniem właśnie odwrotnie! Świetna jest ta aktorka, oryginalna, charakterystyczna, nie sposób o niej zapomnieć. To jest jej wielki atut :)

ocenił(a) serial na 10
Logiska

może nie jest to moja ulubiona aktorka ale w sumie fajnie w tej roli wypadła, ciekawe czy ich relacja przetrwa

ocenił(a) serial na 10
opolanka_fw

Wasilewska dla mnie spoko, nie uważam, żeby była złym wyborem, znam ją z innych seriali i ta rola dla mnie najlepsza

ocenił(a) serial na 10
anabele222

Dla mnie fajnie o tyle, że lubię postacie gdzie aktorzy zwracają jakoś moją uwagę :) Ta aktorka stanowczo zwraca :)

ocenił(a) serial na 10
Arafatka_filmweb


jak wrażenia z nowego sezonu? Jeszcze kilka odcinków i finał, ciekawe jak się sprawa rozwiąże

ocenił(a) serial na 10
WladiTerrens

drugi sezon całkiem fajny, ostatnie odcinki to normalnie to już można było nerwowo nie wytrzymać :D:

ocenił(a) serial na 9
surogatekshok

Miałam podobnie ;) Już nie mogę się doczekać jutra ;)

ocenił(a) serial na 9
anabele222

Moim zdaniem jest spoko. Nietuzinkowa uroda, owszem, ale coś w sobie ma, no i gra naprawdę dobrze, trzeba jej to przyznać.

ocenił(a) serial na 9
anabele222

Ja tam ją lubię, gra fajnie i pasuje do Głowackiego, razem tworzą coś fajnego

ocenił(a) serial na 9
anabele222

To chyba taka rola, moim zdaniem pasuje tutaj idealnie

ocenił(a) serial na 10
tangerine_fw

Wasilewska chociaż nie ma klasycznej urody to wydaje mi się, ze własnie w roli Gajdy się nieźle odnalazła

ocenił(a) serial na 7
anabele222

Ja bym się wstydziła za siebie, że komentuję w ten sposób czyjąś urodę „koszmarnie brzydka”…

ocenił(a) serial na 10
stryczek_1

Nie wiem o co chodzi z tymi przytykami co do urody mi się akurat wydaje że u aktorki to duży atut że nie ma twarzy jak każda inna, a Wasilewska na pewno się wyróżnia

ocenił(a) serial na 10
kingosa

Przyzwyczaiłam się do tej aktorki i w sumie po tylu odcinkach wydaje mi się, ze pasuje jak ulał

ocenił(a) serial na 10
anabele222

Mi się podoba, że Wasilewska nie ma słodkiej, dziewczęcej urody, przez to wydaje ise bardziej charakterna

ocenił(a) serial na 9
edekzkraju

Wyróżnia się wśród dziesiątek identycznych aktorek, których nazwisk nie można spamiętać

anabele222

A Ty koszmarnie brzydka i pusta jak beben. Nie ma to jak obrazac innych,nie Grazynka. To zobacz jak to jest

ocenił(a) serial na 7
anabele222

wystarczy wejść na profil tych co oceniają ten serial na 9 bądź 10, 2-3 filmy ocenione nawet nie chce im się wykazać jakąś inwencją powtarzające się tytuły,żałosne grubymi nićmi szyte klakierstwo i tak oto filmweb coraz bardziej traci na wiarygodności, smutne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones