PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857048}

Nieobecni

7,1 9 984
oceny
7,1 10 1 9984
6,3 3
oceny krytyków
Nieobecni
powrót do forum serialu Nieobecni

Odkryłem najgorszą aktorkę w kraju

roman_zabawa

Zgadzam sie! Swieta mineły... a ta z mina Karpia!!:))

okidokinaobloki

jak nie murzynka, to oglądam, tera to rzadkoś

roman_zabawa

Proszę łaskawie pamiętać, ze aktor gra tak, jak sobie tego życzy REŻYSER. To nie jest tak, jak nam się wydaje, że wchodzi taki aktor na plan i robi co uważa za stosowne. Nie, aktora prowadzi reżyser i jeżeli nam gra aktorska nie odpowiada, to jest to wina reżysera. Aktor nawet nie decyduje, która z licznych scen wejdzie do filmu, mógł woleć, żeby weszła taka, gdzie jego zdaniem zagrał lepiej, a wchodzi inna.

Milanowa

Źly reżyser!:) a ona ma w takim razie wkurzajaco napisana role.. wiecznie sie wtraca, pretensjonalna, naburmuszona i to imie: Mila?!:) performerka?! Zwykła tancerka! Performens to po polsku wystep!!! Ale Performens brzmi lepiej!!? Wyglada na serial tvn-u.. taka szmirka

okidokinaobloki

Gdzie mozna zobaczyc ten serial?

Weronka90

Na TVNie się zaczął.

jan_niezbedny0

Zbyt poxno go puszczaja

Weronka90

Bez przesady. 22.30 to nie środek nocy, jest XXI wiek.

jan_niezbedny0

Niektorzy o tej godzinie sa w pracy

Weronka90

Chyba, że nocna zmiana. To wtedy lipa, bo powtórki też po północy dają.

jan_niezbedny0

Coz zrobic niestety

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
roman_zabawa

A mnie się podoba jak ta dziewczyna gra, plus doceniam, że postawili na jakąś "nową" twarz.
Komentarz poniżej chyba napisany przez 12-latka. Mila - imię jak imię, w założeniu pewnie od Mileny. To, że mówią performerka, a nie tancerka, to raczej odniesienie do tego, jak się w mediach rzeczywiście teraz mówi, czy to dobrze czy niedobrze, to inna sprawa, ale jest to odwzorowanie rzeczywistości.
A to, że ktoś gra osobę naburmuszoną, tzn, że to źle napisana rola? To ciekawe. W sensie serial jest dobrze napisany, kiedy wszyscy bohaterzy są fajnymi ludźmi. Ok, lubię taką logikę.
PS. Polecam sprawdzić w słowniku co oznacza słowo "pretensjonalny".

ocenił(a) serial na 6
Katrijn_film

Mila od Emilii była, gdzieś tam się przewinęło raz w serialu:)

Katrijn_film

Też uważam, że fajnie gra. Widocznie jej postać miała się tak wtrącać. I plus za nową twarz,fajnie,że będzie drugi sezon

roman_zabawa

Nie mogę znieść jej twarzy a w zasadzie ust - wydęte, skrzywione. koszmar. jest tyle fajnych aktorek do odkrycia a tu taką pokrakę pokazali.

ocenił(a) serial na 6
kasia_esdm

Co za idiotyczny komentarz, oceniać kogoś po takich czy innych cechach fizycznych. Wydawało mi się że aktora oceniać się głównie po jego grze, ale chyba się mylę. Pewnie Depardieu nie możesz znieść bo ma okropny nos, a na biedną Buzek to nawet patrzeć nie możesz, pal licho że dobrzy aktorzy. Skąd żeś się urwała kobieto, brak słów.

ocenił(a) serial na 10
roman_zabawa

SZANUJE OPINIE, bo każdy ma prawo do niej, ale uważam, że Justyna Wasilewska świetnie oddaje emocje kobiety, która w niewyjaśnionych okolicznościach straciła rodzinę do tego jej uroda jest jak na obecne czasy normalna. Nie widać u niej napompowanych ust i polików itd. dzięki którym mnóstwo innych aktorek wygląda podobnie. Jej uroda jest nietuzinkowa.

ocenił(a) serial na 3
luwamh69

mam wrażenie że to i kilka podobnych wypowiedzi napisała aktorka z fejkowych kont ;))))

ocenił(a) serial na 3
luwamh69

Justyno, daj sobie już spokój - wyciągnij wnioski z nieprzychylnych komentarzy i zostań w teatrze skoro tam się podobasz (prawdopodobnie dla tego że widownia znajduje się w pewnej odległości od sceny i widz nie widzi twojej tragicznej maniery grymasów)

ocenił(a) serial na 8
wild_wolf

Nie znoszę głupiej, bezpodstawnej krytyki, ale po raz pierwszy zdarzyło mi się , że przez wyraz twarzy aktorki nie daję rady przebrnąć przez sceny, w których ww gra...

ocenił(a) serial na 3
boszka_g

Faktycznie było ciężko, natomiast tvn informuje ze prawdopodobnie bedzie sezon II. Ja rezygnuje chyba ze zmienią główną aktorkę

ocenił(a) serial na 8
roman_zabawa

A mi się podoba. Jest charakterystyczna, inna niż wszystkie. Dla mnie to duży plus że nie wpisuje się w schematy i budzi emocje.

ocenił(a) serial na 7
roman_zabawa

Ja przez cały sezon chciałam, żeby ktoś ją zabił. :D Potem liczyłam na to, że nie będzie jej w 2 sezonie, ale niestety poszli w oklepany wątek miłosny, więc tak szybko pewnie nie zniknie. Nie wiem, czy aktorka zła, czy może wyjątkowo wkur.wiająco napisana postać.

ocenił(a) serial na 9
roman_zabawa

Ona ma po prostu taką twarz, która nie kazdemu się będzie podobać. Ale gra moim zdaniem dobrze, pasuje do tej roli

ocenił(a) serial na 9
roman_zabawa

Lubię tę aktorkę, jest charakterystyczna, ale ciekawa. Na pewno nie jest sztampowa.

roman_zabawa

Ta rola tego od niej wymagała. Zobacz ją sobie w innych serialach czy np w filmie Sztuka Kochania.

roman_zabawa

Wg mnie gra nieźle, ale coś z dykcja jest nie tak, nie zawsze ją rozumiem...

roman_zabawa

Oj zgadzam sie w 100 %! Zepsuła cały serial. Nie wiem czy tak miała wyglądać postać grana przez nią czy ona aż tak ją wykreowała ale głowna bohaterka to jakis absurd ! Wiecznie skrzywiona, niezadowolona, rządząca sie nie wiadomo czym w dodatku ma być tańcerka a taniec jaki przedstawia to moim zdaniem absurd....nie mam pojecia czy ona jest tak fatalną aktorką czy postać przez nia grana jest tak wykreowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones