Nieobecni (2020-2022)
Nieobecni: Sezon 1 Nieobecni sezon 1, odcinek 2
odcinek Nieobecni (2020-2022)

odcinek 2

44m
7,1 253
oceny
7,1 10 1 253
Nieobecni
powrót do forum s1e2

Słabizna

ocenił(a) serial na 3

Po obejrzeniu dwóch odcinków stwierdzam że nastepnych chyba nie obejrzę , szkoda czasu. Masakryczny scenariusz i scenografia . Wystrczy obejrzeć 10 minut bez wiedzy co to jest i kto zrobił i od razu wiadomo że TVN . Nie potrafią zrobić czegoś nowego ? Innej muzyki ? Innego rodzaju zdjęć . Scenografia to dno . Wszystko jak ze studia TVN . Komisariat policji wygląda jak żywcem wzięty z Ojca Mateusza . Kto wie , może TVP wystapi o plagiat. Głowna aktorka wygląda jakby była chora na wątrobe , a policjant w zachowaniu trochę przypomina komendanta z Ojca Mateusza . Żenada . Może i lepiej , jest całe mnóstwo innych filmów by tracić czas na taki gniot

ocenił(a) serial na 6
ChrisKrasz

Kurde, jeśli Głowacki źle gra to ja się chyba nie znam. Serial zapowiada się super, nie zawszw musi być strzelanka i pościgi, żeby coś się działo. Bardzo dobrze budowane napięcie.

ocenił(a) serial na 3
doroti

Ja nbie uważam że gra źle. Gra bardzo dobrze trudną rolę kiepskiej postaci . Dlatego napisałem o scenariuszu , nie o Głowackim .

ChrisKrasz

A co, mieli Ci zrobić scenografię jak z amerykańskich filmów? U nas komisariaty wyglądają właśnie tak, to jest Polska, po co to zmieniać do filmu? Do tego ładny dom, nie przerysowany dla kogoś kto czegoś się w Pl dorobił jak ta rodzina, normalny, i o to moim zdaniem chodzi w filmach na faktach, o odzwierciedlenie, a nie przerysowanie. A jak chcesz po prostu ładnej scenografii i zdjęć żeby sobie popatrzeć to włącz sobie Ratched i zamilcz. Poczytaj sobie lepiej komentarze gdzie ktoś ma w swoim otoczeniu kogoś z zespołem Aspergera i piszą, że aktor właśnie świetnie zagrał policjanta z tym zaburzeniem i bardzo dobrze przygotował się do roli. Ale jaki "krytyk filmowy" taka opinia :)

ocenił(a) serial na 3
Ren_89

Co mieli Ci zrobić ? Najlepiej nic . No właśnie zrobili ... jak z amerykańskich filmów. Chyba nie widziałaś komisariatu w małym mieście na Podkarpaciu . No jest jeden wyjątek .. Sandomierz . A tak nawiasem ... Kim ty jesteś by mi tu ublizać i wyzywać ? .. zamilcz , krytyk itd . Spadaj na drzewo

ChrisKrasz

Kto Ci ubliża i Cię wyzywa...?

ocenił(a) serial na 1
ChrisKrasz

Zgadzam się w zupełności. Serial jest tak sztuczny i nudny,że nie da się go oglądać.Też dotrwałam jedynie do 3 odcinka i więcej nie dałam rady.Główna bohaterka męczy swoją nadętą miną a Głowacki,choć gra dobrze to i tak jego postać w serialu wypada marnie,kompletnie bezpłciowo. O dialogach to już nawet nie wspomnę,bo uszy więdną.Takiego gniota jeszcze nie miałam okazji zobaczyć w ciągu ostatnich kilku lat.

ocenił(a) serial na 6
klaud1a84

Zastanawiam się jak można dać 1 serialowi, który ma dopiero wypuszczone 2 odcinki... Komisarz z zespołem aspargera wypada bezpłciowo, a to dobre. Zazwyczaj nie reaguję na takie komentarze, ale ten mnie wyjątkowo bawi

ocenił(a) serial na 1
doroti

Bo na player.pl są wszystkie? Zastanawiam się,jak można na to nie wpaść.

ocenił(a) serial na 1
doroti

I tak,wiem,że komisarz ma aspergera ale jest nudny i w ogóle mnie jego postać nie interesuje.I nie pisz mi,że nie reagujesz na komentarze,bo bronisz tu zawzięcie tego serialu jakby nie wiadomo czym był.Podoba ci się to oglądaj,kto ci broni? Mi się nie podoba;jest nudny,beznadziejny i w ogóle nie wciąga i mam prawo to napisać .Pozdrawiam,miłego dnia.

ocenił(a) serial na 6
klaud1a84

Tylko, że sama napisałaś, ze obejrzałaś dwa, wiec zastanawiam się jak można wystawić 1 po obejrzeniu dwóch odcinków. Na player dostępne są na razie 2 do obejrzenia. Kończę dyskusję, bo widac, że się nie rozumiemy

ocenił(a) serial na 1
doroti

Chyba masz zły pakiet na player w takim razie.Poza tym,-tak ku..wa!Obejrzałam 2 odcinki i daję temu gniotowi 1 bo jest cholernie nudny i więcej nie dam rady obejrzeć,rozumiesz czy dalej nie?Nie będę się męczyć i oglądać dalej tego badziewia tylko po to,żeby ciebie zadowolić swoją oceną,bo jakiejś doroti na filmweb nie odpowiada,że obejrzałam tylko 2 odcinki i wystawiam ocenę.Daj sobie dziewczyno spokój.Chcesz to oglądaj i pozwól mieć innym swoją opinię,bo mnie twoja w ogóle nie interesuje.I tak-czas,żebyś skończyła tę dyskusję,bo i tak nie mam pojęcia po co się tu sama wtrąciłaś.

ocenił(a) serial na 6
klaud1a84

Ale mnie ubawiłaś :D unosisz sie do obcej osoby na forum, jakbym Ci co najmniej obraziła mamę :D wyluzuj, dziewczynko

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
klaud1a84

Masz rację, szkoda czasu na komentowanie postów jakiejś niedojrzałej gówniary.

ocenił(a) serial na 3
klaud1a84

Nie wiedziałeś ze są w Polsce ludzie dla których nie istnieje nic ... dosłownie nic poza TVN ? Cokolwiek tam zrobia to jest mistrzostwo świata. Szkoda czasu na takich oszołomów

ocenił(a) serial na 1
ChrisKrasz

To to akurat wiedziałam,ale tego,że nie można mieć odmiennego zdania, bo wtedy trzeba się będzie z niego tłumaczyć w sieci zupełnie przypadkowym osobom to już nie...Pozostaje tylko się z tego śmiać.

ocenił(a) serial na 3
klaud1a84

Najprostrze wyjście . Nie komentować i nie wchodzić .

klaud1a84

Może dlatego, ze jest to forum? Jeśli tak bardzo przeszkadzają Ci odpowiedzi na Twoja wysokiej klasy wypowiedz i nie życzysz sobie komentowania i wtrącania- nie komentuj lub może komentuj w miejscu gdzie nie doczekasz się odpowiedzi. Proste. Poza tym jeśli ktoś ma mądre przemyślenia czy konkretne  uzasadnienia z przyjemnością wchodzi w dyskusje.  Cóż, tez się trochę uśmiałam.

klaud1a84

Co ty za głopoty piszesz. Ja też mam wykupiony pełen pakiet Playera i na dzień dzisiejszy znajdują się na nim cztery odcinki tego serialu.

klaud1a84

"...dotrwałam jedynie do 3 odcinka..." a do którego chciałaś dotrwać jak na dzień dzisiejszy tylko trzy są dostępne?

ChrisKrasz

Ze wszystkim się zgadzam. Zastanawiam się, dlaczego w Polsce nie ma aktorów których mogliby wziąć do takiego serialu i którzy wypadli wiarygodnie? Akurat mam syna z aspergerem i zachowania komisarza są faktycznie charakterystyczne, ale jego gra jest jak kołek, podejrzewam że przez zły scenariusz. No i prosta sprawa, Popatrz na główną bohaterkę Milenę i zastanów się czy ludzie robią takie miny w rzeczywistości i czy tak zachowują się w rzeczywistości :)) Ja sobie lubię wyobrażać że ktoś naprawdę się tak zachowuje i wtedy ten serial staje się komedią. No miny Mili i jej reakcję to jest po prostu arcydzieło :D :D to nadymanie policzków i dziubek. Ps. Co do scenografii też się zgadzam, bieda bieda bieda

ocenił(a) serial na 3
majabaran

Nic dodać , nic ująć :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones