Nieobecni
powrót do forum 1 sezonu

Fetysz morszczuka

ocenił(a) serial na 3

Najgorsze w takich produkcjach jest to, że zaczynasz oglądać i wiesz, że to jest złe, ale patrzysz dalej z ciekawości, jak to jeszcze można spieprzyć. Serial bez emocji, bez polotu, po prostu zły. Po dzisiejszym, 8 odcinku zerknąłem, ile jeszcze do końca tego czegoś, okazało się że dwa odcinki. Nie wiem, po co, bo można z tego bylo zrobić "trudne sprawy" na maksimum 4 odcinki a nie 10. Chyba nabędę fetysz braku mimiki u zbotoksowanej Stenki albo będzie mi się śnił po nocach atak karpia lub innego morszczuka nabzdyczonej Wasilewskiej. Tylko Głowacki się broni, ale to generalnie koleś, z którym bym poszedł na browara.

Raingod1973

I Włosok

ocenił(a) serial na 3
Raingod1973

I jak, pomogło? ;)
To ja, jednocząc się w bólu, skoczę na główkę w kolejny odcinek, bo mnie trochę ciekawi, czy można być jeszcze bardziej nabzdyczonym, czyli co zrobi Niemila, jak jej tatuś powie prawdę prosto w morszczuka.

ocenił(a) serial na 3
maagg

Powodzenia. Ja wczoraj dokonałem autoagresji i oglądałem wieczorem. Poczekaj jak zobaczysz retorykę tatusia, emocje jak na rybach...

Raingod1973

Jak jak coś oceniam na 3 to raczej więcej niż odcinek nie oglądam. Nie macie nic innego do oglądania? Dla mnie to dobry film.

ocenił(a) serial na 3
pablo_key

Lubię się katować filmami, gdzie grają zbotoksowane aktorki. To takie katharsis po tym, jak kiedyś okłamałem żonę, że będę z nią oglądał "M jak mroczki".

ocenił(a) serial na 7
Raingod1973

To obejrzj sobie "Listy do M4" z totalnie zmienioną Agnieszką Dygant. Ja na razie oglądalam zapowiedzi, to mi już wystarczy...

ocenił(a) serial na 3
Ewiatko

Uwierz, nikt mnie nie namówi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones