Nieobecni
powrót do forum 1 sezonu

Tej aktorki nie da sie ogladac z ta mina.... ale wnerwia

ocenił(a) serial na 2
okidokinaobloki

A do tego problemy z dykcją

roman_zabawa

Ciekawe kto jej wmówił że potrafi grać . Mieszanka maniery , póz i dziwnych min . Na tle reszty aktorów ( b.dobrych) wypada koszmarnie .

okidokinaobloki

Wręcz przeciwnie. Z ciotką Dymną tworzą świetny duet.

ocenił(a) serial na 7
Althea_40

Zgadzam się. Aktorka irytuje, bo w pierwszym odbiorze jej rola powinna irytować i być w kontrze do policjanta.Przeszkadza mi natomiast sztuczne przedstawienie symptomów Aspergera. I sama gra aktora przez większość serialu jest ok, a tu nagle jak z kapelusza, scena- o jej!, zapomnieliśmy-zagraj zaburzonego. Po kij im to było?

okidokinaobloki

A myślałam że tylko mnie tak wnerwia

ocenił(a) serial na 5
okidokinaobloki

mnie też irytuje, mimika karpia

Maybee

Żeenujące komentarze. Ta aktorka, żyje czuje i może wejść na tę stronę. Obrzydliwe.

ocenił(a) serial na 3
JestemCzupurny

Żenująca jest jej gra. A że tu może wejść i przeczytać trochę prawdy o sobie, to tylko może wyjść jej na dobre.

ocenił(a) serial na 8
JestemCzupurny

Zgadzam sie z JestemCzupurny, nie badamy chamscy, nie trzeba mieć urody bogini greckiej, jest inna nie wszystkie, wydaje mi sie ze gra lekko wzoruje nie na A.Poplawskiej, ja wszystkim dobrze zycze

ocenił(a) serial na 8
Agu_BG

nie badzmy*

ocenił(a) serial na 5
Agu_BG

Absolutnie nie oceniam jej urody, tylko grę aktorską, która wg mnie w tym serialu jest kiepska, jej twarz nie wyraża nic, nawet gdy usiłuje się uśmiechnąć to wychodzi grymas. Aktor "żyje i czuje", więc "obrzydliwe" jest źle go oceniać? To chyba żaden argument na forum filmowym. Może po prostu nie odnalazła się w tej roli, czytałam np. bardzo pozytywne opinie na temat jej występów w teatrze.

JestemCzupurny

Odc 4 totalne flaki z olejem... jej rola dalej pozostaje męczaca.. pozostaje jej teatr... not the movie

Maybee

O to to . Trafnie .

ocenił(a) serial na 1
Maybee

nie da sie ogladać tego serialu, przez nią... beznadziejna

okidokinaobloki

Proszę łaskawie pamiętać, ze aktor gra tak, jak sobie tego życzy REŻYSER. To nie jest tak, jak nam się wydaje, że wchodzi taki aktor na plan i robi co uważa za stosowne. Nie, aktora prowadzi reżyser i jeżeli nam gra aktorska nie odpowiada, to jest to wina reżysera. Aktor nawet nie decyduje, która z licznych scen wejdzie do filmu, mógł woleć, żeby weszła taka, gdzie jego zdaniem zagrał lepiej, a wchodzi inna.

Milanowa

buahahaha

ocenił(a) serial na 8
okidokinaobloki

Jej gra może i nie zachwyca,ale ma coś w sobie co przyciąga wzrok.Podoba mi się ona.

jazdowicz2666

Kolejny odc nr 4 i nadal rozwleczona fabuła... te wstawki z jej ojcem w peruce to żenada

ocenił(a) serial na 8
okidokinaobloki

W 5 odc.sporo się już wyjaśnia i akcja rozkręca.

jazdowicz2666

A gdzie to mozna ogladac za free?

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Za free już chyba nigdzie nie będzie.Jedynie na torrentach pozostaje sprawdzić.Legalnie wszystkie odcinki są na,Player ;)

jazdowicz2666

Na player trzeba placic i tam nie ma nic za darmo a w tv leci o 22.30 i nie zawsze jest czas i sila by ogladac tv tak pozno:P

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Wiadomo w tv lipa oglądać,najlepsze są te ich cudowne reklamy które przerywają serial :P.Dlatego mam wykupiony Player.Jest płatny,ale opłaca się go wykupić.Jest tam pełno prapremier seriali które są dużo szybciej u nich niż w tv.No i do tego bez tych nachalnych reklam ;)

jazdowicz2666

Szkoda ze za darmo nie mozna ogladac ale trudno to zapewne wina rzadu ze wszystko utrudniaja

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

He he tak PiSiory to niestety nie ułatwiają nam życia :P.Ale teraz to niestety już wszystko płatne.Nawet darmowa,polsatowska Ipla zniknęła i na jej miejscu zrobili płatny,Polsat Go.Ja to mówią,w dzisiejszych czasach,to człowiek nawet w ryj za darmo nie dostanie,bo jeszcze przy tym go okradną ;)

jazdowicz2666

Czekam az będzie rzadzil w Polsce lepszy rzad ktory nie bedzie okradal Polakow i da nam zarobic a 500 czy 300 plusy powinni zlikwidowac by kobiety pracowaly a nie siedzialy w domu na koszt panstwa co tworzy wieksze bezrobocie i lenistwo wsrod najmlodszych :o

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

O i tu się również zgadzam,bo póki co My uczciwie pracujący,musimy utrzymywać tych nierobów co żerują na zapomogach 500+ i innych dodatkach.Ale póki co nie ma co tu się rozpisywać na forum politycznymi sprawami.W końcu tu się rozpisuje na temat filmów i powiedzą że zaśmiecamy serwis FW ;)

jazdowicz2666

Racja i zamiast zakazywac aborcji powinni zlikwidowac te wszystkie chore dodatki bo kiedys tego nie bylo i wyroslam na ludzi

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Tak bo jak to mówią,dzieci nie robi się dla pieniędzy.Jak ktoś chce je mieć,to powinien być odpowiedzialny,z pracą i pieniędzmi na jego utrzymanie.A nie że potrzebuje zapomogi na to

jazdowicz2666

Powinny miec dzieci za darmo korepetycje ksiazki ciuchy a nie ze dostanie rodzic 500+ i kupuje za to alkohol i papierosy a dziecko nie ma co jesc

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Tak jak mówisz,to dziecko powinno mieć korzyści,a nie rodzicie na własne przyjemności.Do tego jeszcze jedzenie w szkole i catering np.do domu z jedzeniem gotowym.

jazdowicz2666

No ja bym 500plus wydala na nauke języka tanca ksiazki ciuchy i stricte ta kasa tylko w 100% dla dziecka

jazdowicz2666

A myslisz ze przyjdzie ktos lepszy niz pis i zejdzie im kilka lat zanim doprowadza wszystko do porzadku i Polska nie bedzie zadluzona na mld

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Ja Tobie powiem że najpierw w pierwszej kolejności to inny człowiek powinien wygrać wybory i zostać Prezydentem.Z tym obecnym pajacykiem prezesa to nic nie ugramy,nawet przy zmianie rządu.

jazdowicz2666

Moze doczekamy sie lepszych czasow w Polsce lepszego prezydenta i rządu bo to co teraz z nami robią to pomstwa do nieba i tylko nas okradają a wszystko idzie w górę

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Oby tak było.Póki co oni dbają tylko o własne portfele żeby były pełne.Ale to wszystko zależy od nas wyborców,czy będzie jakaś zmiana w rządzie.Póki co u nas jest za dużo ciemnoty jeszcze i leni,którym takie życie pasuje z takimi rządami niestety............

jazdowicz2666

Ja jestem młoda chce pracowac studiowac a w Polsce ciężko o dobra prace i człowiek idzie do sklepu i patrzy co tu kupic by bylo jak najwiecej za jak najmniej

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Ceny faktycznie teraz z kosmosu.Kiedyś za stówkę kupiło się pełny koszyk zakupów.A teraz kupisz parę rzeczy i stówy nie ma.A nie myślałaś żeby za granice wyjechać ?.Tam są o wiele lepsze perspektywy na przyszłość.Jedynie pozostaje znać dobrze język angielski.

jazdowicz2666

Ang caly czas sie ucze a korki kosztuja i pozostaje zdac egzamin i wyjechac za granice we dwójkę

jazdowicz2666

Mysle ze pis nie wygra kolejnych wyborow bo bez jaj by nie bylo kasy na sluzbe zdrowia a dawac w lape pedofilom w czarnych sukienkach

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

I do tego jeszcze miliardy na TVPIS,na ich chorą propagandę.

jazdowicz2666

Zapomniales o trwam i rydzyku bo jemu ciagle malo a 30 mld mu dac to chory krsj i rzadzacy i czego tej kasy nie daje sie na ksztalcenie dzieci budiwe szpitali czy ciezko chore dzieci?

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

A przepraszam,faktycznie jak mogłem zapomnieć i ich pominąć.Przecież im się najbardziej należy dużo pieniążków,bo są bardzo biedni ;).Wiesz co,szkoda nerwów na to.Po co o tym myśleć i niepotrzebnie się denerwować w wolny weekend ;)

jazdowicz2666

Ja wracam z Przemysla od faceta i miałam super weekend i to sie liczy a ang umiem bdb i mysle by zdac certyfikat i sprobowac studia za granica bo tutaj nigdy nie bedzie lepiej bo przyjda nowi i zajmie im kilka lat zanim wszystko naprawia

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

I prawidłowo,weekend nie jest od denerwowania się,to i tak niczego nie zmieni ;).A jeśli chodzi o studia,to zawsze możesz tu na miejscu je zdać.A później pracy poszukać za granicą.Bo faktycznie cudów z nowym rządem od razu niestety nie będzie.

jazdowicz2666

Zdac egzamin i studia mozna zrobic w Krakowie ale wiadomo ze wszystko kosztuje i trzeba oszczedzac by spelnic swe marzenia :))

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Jasne że tak,po co robić coś daleko od domu,jak to się ma pod ręką.Niestety na początku trzeba na wszystkim oszczędzać,ale później jak się nabierze doświadczenia po studiach,znajdzie sie prace,to już wszystko idzie z górki ;)

jazdowicz2666

Ale ile trzeba zawalczyc o swoje by spelbic marzenia jak chociazby ze zdrowiem

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Niestety od razu nie ma nic za free.Chyba że się w totka wygra i od startu zaczyna się nowe życie ;)

jazdowicz2666

Dzis wygrać w totka to jak znalezc igłę w stogu siana i trzeba o swoje walczyc po trupach do celu szczegolnie jak mamy taka bande złodziei za rząd a z nimi będzie tylko gorzej i drożej:oO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones