Nieobecni
powrót do forum 2 sezonu

Ale muszę spytać . Co się stało z piękna twarzą pani Stenki?
Jeśli to jakiś przypadek losowy to z, góry przepraszam.
W kwestii nowego sezonu po 1 odcinku trudno wydać wyrok.
Ale... Oczywiście jak to w TVN wszystkie wnętrza i kostiumy nie są z polski 2022 ale z kosmosu i najwyszej półki.
A tu kryzys i mikrokawalerki za gigakase na topie...

binabal

No cóż, nie każdy się starzeje jak pani Tyszkiewicz.
Zaczęłam 2 sezon i przypomniałam sobie, jak koszmarnie denerwuje mnie ta młoda aktorka. Ta dopiero ma dziwną twarz i nie potrzebowała do tego nawet się zestarzeć :(

caramilla

Zupełnie irracjonalnie miałam nadzieję że w drugim sezonie jej nie będzie.

starawredna

Ja byłam wręcz pewna, że jej nie będzie, skoro historia nowa... No ale cóż. Nadal jest też pan policjant, którego postać napisano na podstawie memów o ZA. Gdyby nie ultraciekawy temat zaginięć, nie dałabym rady przy tym wysiedzieć.

caramilla

Mnie się udało obejrzeć 1 sezon bo część odcinków ( gdy ta Pani się pojawiała) tylko słuchałam , bez obrazu.

starawredna

A ja teraz włączyłam nowy serial Zachowaj spokój i zgadnij kto tam gra ;) Na razie (w dwóch pierwszych odcinkach) tylko małą rólkę, za to tymi usteczkami cały czas ssie lizaka XD

caramilla

Może to i dobrze. Jak ssie to nie może się śmiać . To byłoby gorsze.

ocenił(a) serial na 10
caramilla

A czy w Polsce wszystkie aktorki muszą wyglądać jak lalki barbie żeby pokazać talent? Oczywiście lepiej dać piękność rodem z Hollywood, która z dobra dykcją i przekazem emocjonalnym nie ma nic wspólnego.

Magdalena_Dz

Absolutnie, uwielbiam aktorki charakterystyczne. Problem w odbiorze zaczyna się wówczas, gdy coś nie gra z mimiką, gdy zamiast uśmiechu wychodzi grymas, gdy twarz nie jest "ludzka", naturalna. U tej pani tak to właśnie wygląda, jej mimika odbiera uwagę grze i wypowiadanym słowom. Być może lepiej się sprawdza w teatrze, gdy widz widzi ją z oddalenia i bez szczegółów, ale jej twarz wypełniająca ekran jest (dla mnie i wielu innych widzów) nie do zniesienia. No i trudno, nie jej wina, ale miałam nadzieję już jej nie oglądać.

ocenił(a) serial na 8
caramilla

Dokładnie tak! Wyjęłaś mi to z ust. Ja po prostu nie mogę jej zdzierżyć… i nie zapowiada się aby coś się zmieniło w tym temacie.

anabele222

A kogo to obchodzi?

anabele222

Ja mam problem z tym, że ta aktorka przy każdym grymasie tak „ściska nozdrza” i czuję się jak psychol, że zamiast wczuwać się w to co gra to cały czas denerwuję się tym nosem

ocenił(a) serial na 10
binabal

Stenka jak Stenka swoje lata ma i dla mnie wygląda całkiem w porządku, a co do scenografii nie znam serialu gdzie ludzie są ubrani jak przeciętny Kowalski

ocenił(a) serial na 9
binabal

Moim zdaniem pani Danuta Stenka jak na swoje lata wygląda naprawdę świetnie.

aliza80

Pięknie wygląda!

ocenił(a) serial na 10
binabal

Jak dla mnie wygląda świetnie, ale co ważniejsze gra świetnie. Ta aktorka samą sobą robi klient w tym serialu.

binabal

Przecież wygląda świetnie, a za kilka miesięcy kończy 61 lat. Zadbana i zawsze dobrze ubrana. Kobieta z klasą.

binabal

Co za pytanie? Piękna Pani Stenka ma 60 lat. Starość przyjdzie po nas wszystkich.

binabal

Wnętrza to raz, faktycznie są za ładne i za nowoczesne, ale to głównie w scenach z 2007. Telefon z ekranem dodatkowym w tamtym okresie? Wtedy nawet nikt nie myślał, że takie komórki będą istnieć. Tak, tak, zaczął raczkować pierwszy iphone, jednak w Polsce mało kto wtedy słyszał o takim wynalazku. Kostiumami też się nie popisali bo to co nosi Kasia w 2007 to moda z ostatnich 3-4 lat. Ogromna niedbałość twórców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones