PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029110}
2,2 1 026
ocen
2,2 10 1 1026
Niewidzialna wojna
powrót do forum serialu Niewidzialna wojna

Dramat.....

ocenił(a) serial na 1

Jeżeli najdzie Was chęć obejrzenia tego "samozachwytu" nad postacią głównego bohatera to lepiej idźcie pozamiatać klatkę schodową w bloku to przynajmniej sąsiadom będzie przyjemniej. Jeżeli jednak zdecydowalibyście się obejrzeć to "coś" bez ładu i składu to zastanówcie się mocno czy warto dać ocenę 2.

ocenił(a) serial na 1
rapers13

Staram się przebrnąć przez pierwszy odcinek. Jestem w ciężkim szoku. Vega to taki Zenek polskiego filmu.

Soundgarden

Dokładnie, nic dodać nic ująć. Paździerz

ocenił(a) serial na 3
rapers13

Ogólnie połączenie sześciu odcinków w jedną całość daje metraż 191 minut, wszystko spoko - tylko że kilkukrotnie powtarzają się wstawki z różnych odcinków, np scena wypadku (odcinek 4), powtórzenie (odcinek 6).

rapers13

a mnie poraził ten moment, w którym vega stwierdza kradzież swojego pomysłu przez WACHOWSKICH w MATRIXIE!!!!!!!!! jak mam żyć w takim szoku...jak mam życ ???

ocenił(a) serial na 1
rapers13

Podoba mi się w opisie tego "dzieła" to zdanie "droga na szczyt Patryka Vegi" - Ja wiem, że są tacy ludzie jak Uwe Boll i jego fani ale wątpię, żeby on i nawet jego fani uważali, że ktoś taki osiągnął jakiś szczyt... także pokuszę się o stwierdzenie, że takie coś jest możliwe tylko dzięki polskiemu, niewymagającemu widzowi - cebulakowi zresztą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones