PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843647}

Niewinny

El inocente
7,4 17 495
ocen
7,4 10 1 17495
Niewinny
powrót do forum serialu Niewinny

Lorena

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko ja mam odczucie, że w tym serialu Lorena Ortiz jest łudząco podobna do Raquel (Lizbony) z la Casa De Papel? Gdyby tylko miała inną fryzurę byłyby jak bliźniaczki. Przez dłuższy czas zastanawiałam się czy może aktorki te nie są ze sobą jakoś spokrewnione.

ocenił(a) serial na 9
cloudy_olive

Bardzo podobna też miałam cały czas wrażenie że patrzę na Lizbonę

Nicole_Mmmm

A ja myślałam, ze to Kasia z 13 posterunku :D

ocenił(a) serial na 4
Nicole_Mmmm

Bo to Latynosi... taka sama sytuacja jak np. z azjatami czy ludźmi rasy czarnej często dla innych nacji mogą się wydawać tacy sami. Choć różnicę są, ale by je widzieć trzeba pochodzić najlepiej z tej samej nacji

ocenił(a) serial na 7
tHe_mRuWa

a od kiedy Hiszpanie to Latynosi? LOL

ocenił(a) serial na 4
ola_l89

Troche czepialstwo z Twojej strony :P wiem, że teoretycznie terminem latino określa się mieszkańców szczególnie Ameryki Południowej i środkowej, ale AFAIK wszędzie w tych krajach można się porozumieć po hiszpańsku

Nicole_Mmmm

Absolutnie nie. Lizbona była piękną kobietą i jedyne co je łączy to skromna mimika twarzy.

ocenił(a) serial na 8
ania_www

Była piękna? Chyba jak się urodziła, niezbyt atrakcyjna aktorka, takie 6/10 i to na wyrost

cloudy_olive

Byłem z początku przekonany, że to ta sama aktorka! :O Są bardzo podobne!

ocenił(a) serial na 7
cloudy_olive

Jak zobaczyłam zapowiedź tego serialu, to byłam pewna, że to ona XD

ocenił(a) serial na 8
cloudy_olive

Co najmniej 3 razy oglądając ten serial sprawdzałem, czy na pewno nie patrzę na aktorkę z La Casa De Papel, bo są tak łudząco podobne, że byłem w stanie uwierzyć, że coś źle sprawdziłem. Rola komisarz która zdobywa zaufanie podejrzanych też temu podobieństwu na pewno pomogła.

ocenił(a) serial na 8
cloudy_olive

Myślę, że podobieństwo wynika nie tylko z wyglądu (tak delikatnie), języka ciała, głosu, sposobu mowy, ale także z charakteru. Obie były bardzo ambitnymi, silnymi psychicznie kobietami i stawiały swoją karierę nad życiem osobistym. Dlatego ja też oglądając bardzo widziałam w niej Lisbonę.

ocenił(a) serial na 8
cloudy_olive

Zero podobieństwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones