PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751170}

Niezapomniane

Unforgotten
7,6 1 613
ocen
7,6 10 1 1613
Niezapomniane
powrót do forum serialu Niezapomniane

spokojne, bez gonitwy i strzelanin prowadzone śledztwo. Obejrzałam całość na raz nie nudząc się ani jednej minuty.

ocenił(a) serial na 7
kriters123

Podpisuję się pod tym dobry serial

ocenił(a) serial na 8
kriters123

zgadzam się z Tobą, serial świetny !!!!

ocenił(a) serial na 8
kriters123

bardzo dobry, wciąga

ocenił(a) serial na 8
kriters123

Serial dobry, został mi jeszcze jeden odcinek. Zastanawia mnie jedno, po jakim czasie przedawnia się morderstwo w Wielkiej Brytanii? Byłam przekonana że po 30 latach jak w Polsce.

Coco_5

"Przedawnienie jako instytucję odnoszącą się do wszystkich przestępstw wprowadził w Europie dopiero francuski Code pénal z 1810 r. (w anglosaskim systemie common law jest ono natomiast w zasadzie nieznane i ma charakter szczątkowy, wg L. Gardocki). W prawie karnym USA, Kanady i prawie karnym angielskim przedawnienie jest wyjątkiem wprowadzonym w odniesieniu do niektórych przestępstw." za: https://www.wspol.edu.pl/przegladpolicyjny/index.php?option=com_content&view=art icle&id=29&Itemid=13

ocenił(a) serial na 8
Aga8G


Dziękuję

ocenił(a) serial na 5
kriters123

a ja jakoś dotrwałem do prawie końca, eot troszkę mi przypomina ten serial taką dobrze zrobioną neo-kryminalną-telenowelkę :)

Zavebee

neo-kryminalną?

ocenił(a) serial na 9
kriters123

TAK, zgadzam się z Tobą, świetny serial !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones