PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39326}

Nowe wcielenie

Now and Again
7,6 557
ocen
7,6 10 1 557
Nowe wcielenie
powrót do forum serialu Nowe wcielenie

Jak mozna było zaprzestać produkcję tak wspaniałego serialu, po obejrzeniu niestety ostaniego odcinka nie mogłem się wprost doczekać naptępnego odcinka, a patrze i oczom nie wierze, pisze że zakończono serial na jednym sezonie. O zgrozo jak można.!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 7
fubu

Zgadzam się. Jak przeczytałam na angielskiej stronce, że 22 odcinek był ostatni to miałam nadzieję, że coś źle przetłumaczyłam albo co. Ale jednak musiało się okazać, iż to prawda. Idiotyzm. Pozostaje żyć nadzieją, że może jednak wznowią produkcję.

ocenił(a) serial na 10
fubu

Jestem w szoku, to był jeden z najlepszych amerykańskich seriali jakie miałam okazję oglądać w TV. Wydaje mi się że stacja CBS zabiła kurę znoszącą złote jaja !! :(

użytkownik usunięty
natalian2

Fantastyczny pomysł, superprzystojny aktor. Tylko dlaczego Michael jest tak pokorny wobec Doktora?

użytkownik usunięty
natalian2

Fantastyczny pomysł, superprzystojny aktor. Tylko dlaczego Michael jest tak pokorny wobec Doktora?

użytkownik usunięty
natalian2

Fantastyczny pomysł, superprzystojny aktor. Tylko dlaczego Michael jest tak pokorny wobec Doktora?

użytkownik usunięty
natalian2

Fantastyczny pomysł, superprzystojny aktor. Tylko dlaczego Michael jest tak pokorny wobec Doktora?

ocenił(a) serial na 10

Tylko i wyłącznie dlatego że ten zagroził że zabije jego żonę i córkę, gdy Michael ucieknie lub będzie nieposłuszny.

fubu

Zgadzam się w zupełnośći. Pamiętam jak oglądałem to w tv. Oglądałem każdy odcinek. Ten serial to dość że świetna akcja to jeszcze z dużym poczyciem humoru. Naprawdę film świetny.. Miejmy nadzieje ze go wznowią.. hmm.. może jest jakaś petycja??

fubu

Tak, to jest żałosne, taki dobry serial i przestali go kręcić. A gówno ich obchodziło, że widzowie chcieliby wiedzieć, jak to się wszystko skończy.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
fubu

Jak mogli !!!! taki swietny serial! ogladlam skoczyl sie odcinek i na nestepny dzien juz nie bylo :| i nadal nie wiem co dalej !!!! skoro zaczeli robic ten serial to niech go chociaz skoncza!!!!!!!!! :(

ocenił(a) serial na 7
fubu

Wiem na pewno, że aktor grający główną rolę i jego koledzy z planu wystosowali pismo do producentów serialu, oczywiscie z prośbą o wznowienie produkcji.Odmówiono im jednak, ponieważ temat " przestał obchodzić widzów".Myślę,że przestał obchodzić producentów, gdyż zarówno aktórzy, grający w tym filmie jak i widzowie mieli ochotę na jeszcze.

ocenił(a) serial na 7
fubu

Czyli dowód na to że Producenci są...lepiej to przemilczeć :/ zawiodłam się :/

ocenił(a) serial na 10
fubu

eeee mogliby puscic serial jeszcze raz bo jest naprawde superowy:) to jak wysylamy petycje?? hehe

ocenił(a) serial na 7
Katie666

Nie ma sprawy. Skrzyknijmy pare osób i zaczynajmy!!!!

ocenił(a) serial na 10
Mayene

jasne;) to kto sie podpisuje pod petycja? tylko jest maly problem ja nie mam adresu:(

Katie666

Dobry pomysł ja podpisuje się rękami i nogami xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones