PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38707}

Nowojorscy gliniarze

NYPD Blue
7,7 1 837
ocen
7,7 10 1 1837
Nowojorscy gliniarze
powrót do forum serialu Nowojorscy gliniarze

wykosztowałem się i zakupiłem cały serial w GB, szkoda że muszę z translatorem go oglądać. Ciekawe czy telewizja kiedyś go wznowi, chyba marne szanse. Czy ktoś wie do którego sezonu emitowała go dwójka?

minderbinderxx

Obejrzałam już 4 pierwsze odcinki w internecie i serial bardzo mnie zaciekawił; mam jednak problem gdyż nie ma już udostępnionych linków do kolejnych odcinków. Od kilku tygodni przeszukuję internet i naprawdę trudno go znaleźć (chyba z żadnym z seriali nie miałam nigdy takiej sytuacji). Dlatego mam pytanie: gdzie, jak i za ile mogę go kupić?

minderbinderxx

myślę, że będzie możliwość obejrzeć ten serial w tv puls oni tam dużo starych seriali puszczają trzeba tylko czekać

minderbinderxx

Na pewno nie wznowią emisji tego serialu, jest zbyt duży popyt na g*wno typu "Trudne Sprawy", "Królowe Życia" albo "Złomowisko PL". Idiokracja to stała się faktem.

minderbinderxx

Sezon 1 wyszedł na DVD po polsku. Jest na allegro. Może kiedyś się pojawi na jakimś streamingu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones