PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750058}

Oh My Venus

O ma-i Bi-neo-seu
7,6 995
ocen
7,6 10 1 995

O ma i Bi neo seu
powrót do forum serialu O ma-i Bi-neo-seu

Coś podobnego?

ocenił(a) serial na 10

Jak powyżej. Poleca ktoś inną ciekawą dramę, która dorównuje humorem tej albo jest lepsza? Nie chodzi mi też o motyw "brzydkiego kaczątka", ale właśnie o same gagi oraz dialogi, które na swój sposób całkowicie mnie tu ujęły : )

ichi666

Dopiero zaczynam oglądać dramy, śmiało mogę jednak polecić "My Secret Hotel" :D "Oh my Venus" dzisiaj skończyłam i jak pamiętam tamtą dramę też się na niej śmiałam, jak i tu :D

ocenił(a) serial na 10
Inesita84

Dziękuję bardzo za polecenie! Na pewno obejrzę, bo zapowiada się świetnie :D

ichi666

Proszę zabawna drama pełna humoru, refleksji i przystojny JYH :D Oh my Venus i My Secret hotel to moje ulubione dramy na których nie raz się śmiałam :D Jak znajdziesz w podobnym klimacie to mów :D

Nie wiem czy lubisz historyczne, jak tak i nie widziałaś jeszcze Cesarzowej Ki to też śmiało mogę polecić :D

ocenił(a) serial na 10
Inesita84

Niestety "My Secret Htel" nie wywołał u mnie ani krzty uśmiechu. Spodziewałam się trochę czegoś innego, plus "humor" tam zawarty zupełnie mi nie odpowiada, a co za tym idzie, nie śmieszy. Szukam pod tym względem czegoś podobnego do "Oh my Venus", "Personal Taste" albo "The Surplus Princess" : )

ichi666

Mogę polecić "She was pretty", "Secret Garden", "Kill me, heal me", "Birth of a beauty", "Marriage not dating", ew. "Master's sun" z tym samym aktorem ;) a z najnowszych "Madame Antoine". Może coś wpasuje się w Twoje gusta, bo wg. mnie to jedne z lepszych dram w gatunku komedii. ;)

ocenił(a) serial na 10
yuki0chan

Właśnie jestem po "Master's Sun" i nie mogę się pozbierać :v So Ji-Sub miażdży wszystko ;___;

ichi666

Tak to cudowna drama i tak szybko się skończyła, a trudno o coś podobnego i różnie dobrego. ;( So Ji-sub w ogóle jest świetny ;) ! Chociaż mnie jakoś specjalnie nie przekonał akurat w Master's sun, to w Oh my venus i Always (polecam choć to już melodramat) był znakomity !

ocenił(a) serial na 7
ichi666

Ja polecam Fated to love you, Falling for innocence...obie baaaardzo śmieszne! Aha i moje ostatnie odkrycie King of High School.

klaudia2251

Fated to love you tez b. dobre, tylko po pewnym czasie jest coraz mniej komedii i zaczyna się nużący dramatyzm ;/ a Falling for innocence to bardziej obyczajówka(oczywiście też znakomita! i Ci aktorzy!), chociaż ma świetne komiczne elementy. A na bieżąco z jeszcze nowszych dobrze zapowiada się Come back mister ;)

ocenił(a) serial na 7
yuki0chan

Tak...Fated to love you jest pod koniec megasmutne ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Ogólnie śmiałam się na tej dramie dużo i płakałam też sporo co uznaję za dobre:) Polecam King of high school....to zdecydowana komedia. Właśnie ostatnio patrzyłam na Come Back Mister i zamierzam się za nią zabrać bo po zajawkach widać, że jest przezabawna:)

klaudia2251

Och to zainteresowałaś mnie, muszę zobaczyć w wolnym czasie ;) Ja nie lubię, gdy tak rozwlekają na siłę koniec i dramatyzują, no ale początek był tak dobry (tzn 10odć około) że dla niego warto oglądnąć nawet jak nie przepada się za dramatami. Pierwsze cztery odcinki są genialne ! Chociaż w 1 może nie ma jeszcze tyle Raina ale potem się rozkręca ;)

ocenił(a) serial na 7
yuki0chan

Zobacz koniecznie bo to chyba najśmieszniejsza drama jaką do tej pory widziałam. Ogólnie Seo In Guka po I remember you i Masters sun miałam za przeciętnego aktora...miał takie bezpłciowe role ale w King of High School gra wręcz koncertowo...co ten facet tam wyczynia to jest niepojęte:) Mimo, iż główna bohaterka miała być urocza i ciapowata a wyszła dziwna i to bardzo to dramę polecam całym sercem bo jest bardzo dużo smiechu. Daj znać czy Ci się spodobało a ja tymczasem zabieram sięza Come back Mister:)

ocenił(a) serial na 7
ichi666

Spróbuj może gentleman's dignity, proponawany wcześniej secret garden też jest pełny humoru, ewentualnie fated to love you

ichi666

osobiście polecam: "Who Are You: School 2015", "You're Beautiful", "My Love From The Star" "Sassy Go Go" i "One More Happy Ending" :)

ichi666

Marriage, not dating - nigdy się tak nie uśmiałam przy dramie jak tutaj :D polecam bardzo!!

ocenił(a) serial na 10
ichi666

Ja polecam te komedie romantyczne: You Came from the Stars, Queen In-hyun’s Man, Secret Garden, The Greatest Love, Beautiful Spy, Crown Prince On A Rooftop Room, You're Beautiful, Sly and Single Again.

Polecam również: Faith, Pinocchio, I Can Hear Your Voice, The Moon Embracing The Sun, Liar Game (japońska wersja jest dużo lepsza, ale koreańska też jest dobra), Yamato Nadeshiko Shichi Henge (drama japońska), Doll Mask, The Fox Family Book.
Nie są to komedie, ale dramy są bardzo dobre. Nie idzie się przy nich nudzić.

ocenił(a) serial na 6
ichi666

Od siebie polecam http://www.filmweb.pl/serial/Eung-dab-ha-ra+1997-2012-656631

ocenił(a) serial na 8
ichi666

Ostatnio oglądałam Pinokio , drama jest bardzo dobra nie nudzi przez całość. trzyma w napięciu . Hostoria jest ciekawa. Od siebie dorzucam Oh my Ghost, KIll Me, Heal Me, Healer,City Hall, My name is KIm Sam Soon, z nowości W - Two worlds, Desendants of the Sun,

ocenił(a) serial na 6
ichi666

Myślę, że motyw brzydkiego kaczątka jest pięknie pokazany w Dream High z IU jako Kim Pil Suk. Polecam gorąco :)

ocenił(a) serial na 7
ichi666

od siebie dodam tylko My Girlfriend is a Gumiho i Hotaru no Hikari

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones