PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720696}
7,3 17 749
ocen
7,3 10 1 17749
O mnie się nie martw
powrót do forum serialu O mnie się nie martw

3 SEZON - przecieki

ocenił(a) serial na 10

Znalazłam takie zdjęcie na facebooku:
https://www.facebook.com/334267110059224/photos/a.3343793833 81330.1073741828.334267110059224/493185467500720/?type=1& ;theater

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/p600x600/906001_493185 467500720_2324862285976627804_o.jpg

podobno jest jakiś filmik na snapchacie ale niestety nie mam tej aplikacji.
Kurcze zapowiada się wspaniale!!!

ocenił(a) serial na 10
qzet

Jest filmik ale za wiele tam nie ma jest scena w kuchni z Iga i Marcinem, wyglądają na szczęśliwych, scena w ogrodzie z Tomkiem i Marcinem ale to takie po kilka sekund

ocenił(a) serial na 10
nora101

To w kancelarii w kuchni, a na fb jest u Igi w domu i Marcin ja obejmuje wow! Już się nie mogę doczekać

ocenił(a) serial na 8
nora101

Czyżby rosołek na uspokojenie ;) krawat poluzowany ciężki dzień mecenasa ? ale Iga zadowolona :) Mam nadzieję że ten romans będzie już tylko pączkował jak powiedziała Marta...ale i tak trzeba zaopatrzyć się w melise bo...13 odcinków przed nami a nie wierzę w taką sielanke przez całą serię...

ocenił(a) serial na 8
qzet

Urocze zdjęcie takie rodzinne ;D https://instagram.com/stefanpawlowski/ Tutaj są właśnie fotki z planu.

ocenił(a) serial na 8
qzet

Newsy o serialu na stopklatka
Asia pupilka Marka Kaszuby chyba ze względu na Zarzyckiego.
Krzysztof już nie segreguje elektrośmieci.
Iga kłopoty z nowym szefem i pojawi się jej siostra Dorota.

ocenił(a) serial na 8
Stenia21

Ewa i Robert kryzys w związku
Urodziny Oliwki wyprawia Krzysztof z pomocą pani Irenki (ciekawe czy Oliwka zaprosi wujka mecenasa ?)
Plenery : mieszkania Igi i Marcina, parki, restauracje, szkoła

ocenił(a) serial na 8
Stenia21

I oczywiście Kancelaria

ocenił(a) serial na 10
qzet

pełny link: http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/162602214,kulig-i-pawlowski-po-raz-trzeci-na-p lanie-o-mnie-sie-nie-martw-

ocenił(a) serial na 8
qzet

Na fb Oliwki zdjęcie z urodzin ...jest wujek mecenas :) nie mogę podać linku, bo piszę z telefonu

ocenił(a) serial na 8
Stenia21

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/p180x540/11402679_933 705250004099_1423376154552081828_n.jpg?oh=fcf2b0133385cda928b5c4b4a6b86785&o e=5629A276 tutaj to zdjęcie z urodzin ;d

ocenił(a) serial na 8
qzet

No to co nieco się już dowiedzieliśmy ;d
Marek coś czuje ,że będzie takim czarnym charakterem w tej III serii ciekawe czy będzie zarywał jakoś do Aśki.
Wydaje mi się ,że postać ,którą gra Foremniak może namieszać w związku Wiktora bo coś tam w I serii się kroiło między nimi.
Ciekawe jakie to problemy będzie miała Ewa może jej mąż się pojawi?
Fajnie ,że pojawi się siostra Igi myślałam ,że jest jedynaczką bo nic nie wspominała o rodzeństwie ,a tu proszę taka niespodzianka oby tylko nie zarywała do Kaszuby :P

ocenił(a) serial na 10
qzet

troche dziwne ze aktorka która bedzie grac siostre Igi wystąpiła już w 1 odc 1 sezonu, jako pani w banku. Więc jak pracuje w Warszawie to jak ma uciekać z domu rodzinnego Igi na mazurach ?

ocenił(a) serial na 10
nora101

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f3aa42a0b15d3a2.html

ocenił(a) serial na 10
nora101

Pewnie myśleli, że nikt nie zwróci uwagi ;)

ocenił(a) serial na 10
qzet

Świat Seriali: http://www.swiatseriali.pl/seriale/o-mnie-sie-nie-martw-1108/news-o-mnie-sie-nie -martw-joanna-kulig-i-stefan-pawlowski-po-raz-,nId,1848414

ocenił(a) serial na 10
qzet

Są nowe zdjęcia z planu na fb omsnm

ocenił(a) serial na 4
nora101

https://www.facebook.com/apartamentynapowislu/photos/pcb.828926690530451/8289265 93863794/?type=1&theater ja znalazłam coś takiego jeszcze

lovechocolate

Czyżby Marcin z Iguliną mieli w planach wspólne gniazdo? No chyba bocian tam jeszcze nie krąży?!A jeżeli szykują sobie wspólne mieszkanko, to ci nam Kaszuba wpadł po same uszy;)

ocenił(a) serial na 8
veronka2015

W planach to pewnie mają i niech tak się stanie... ale bardziej mnie interesuje ta rozmyta kobieta w tle...a może to mama Filipa ???

Stenia21

A moze to pośrednik nieruchomości?

ocenił(a) serial na 8
veronka2015

Też tak pomyślałam ale ...Iga i pośrednik nieruchomości ? chyba że rozmawia w imieniu Marcina ?

ocenił(a) serial na 10
veronka2015

A może nowe mieszkanie dla Krzysia?Iga mu znalazła.

ocenił(a) serial na 8
qzet

Jutro w Pytaniu na śniadanie kulisy nowej serii OMSNM

ocenił(a) serial na 10
Stenia21

pokazali coś ciekawego ?

ocenił(a) serial na 8
nora101

Materiał z planu ok. 9.36 ...po obejrzeniu napiszę

ocenił(a) serial na 10
Stenia21

czyli jescze nie było ? jak tak to też obejrzę, bo myslałam ze o 8 i przegapiłam

ocenił(a) serial na 8
nora101

Jeszcze nie było a dokładnie o 9.34

ocenił(a) serial na 8
nora101

I jak po obejrzeniu ???...nie powiedzieli nic nowego odniosłam wrażenie że to materiał z początku zdjęć z planu... ślad rozpoznawczy...zakiecik Igi

ocenił(a) serial na 9
Stenia21

A propos żakiecik - różowy - powrót do pasteli... :)

Stenia21

Gdzie to można obejrzeć ? Nigdzie tego nie ma.

ocenił(a) serial na 10
qzet

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0736de83f3647f6c.html z fb Iga daje Krzyśkowi klucze do nowego mieszkania ??

ocenił(a) serial na 8
nora101

To jakiś misz masz ...bardziej mi to pasuje na reklamę apartamentów niż kadr z serialu ale może się mylę ??? Kto będzie płacić za to mieszkanie ??? Bezrobotny Krzysiek ??? Chyba że wygrał w totolotka ???

Stenia21

A może to klucze do mieszkania Igi? Ona z dziećmi przeprowadzi się do apartamentu z Kaszubą, a stare mieszkanie zostawi Krzyśkowi :D

ocenił(a) serial na 4
Callay_

http://superseriale.se.pl/newsy/o-mnie-sie-nie-martw-3-sezon-slub-igi-i-marcina- corki-igi-chca-zeby-wujek-marcin-byl-im-nowym-tata_642536.html
znając młodą Małecką i Bonnet junior to mogą zwracać się do Kaszuby ''nasz trzeci tato mecenasie'' xd

ocenił(a) serial na 10
lovechocolate

W Świecie seriali jest napisane, że senior Kaszuba wyśle Igę do swego mieszkania, by je dokładnie posprzątała. Stąd Iga sama przed apartamentowcami, a nie z Marcinem. Ale dlaczego tam był Krzysiek z Igą w tym nowym mieszkaniu?

ocenił(a) serial na 4
Infiniti9

Kurczę, obawiam się że to dokładne sprzątanie będzie poniżające dla Igi. Jej ''teść'' poprosi ją żeby dokładnie posprzątała jego mieszkanie, bo przecież jest zwykłą sprzątaczką i powinna zrozumieć, że rodzina Kaszubów to osoby z pierwszej półki i tam nie ma miejsca dla takiej Małeckiej, Kowalskiej itd. JAK UWIELBIAM PANA KRZYSZTOFA STELMASZYKA, TAK TERAZ UWIELBIAM GO MNIEJ ZA TO ,ŻE NA PEWNO WSPANIALE BĘDZIE GRAŁ TEGO OKROPNEGO MARKA.

ocenił(a) serial na 4
lovechocolate

+ jeśli ktoś będzie miał screeny ze ŚS to będę wdzięczna za podzielenie się, gdyż nie mogę aktualnie zakupić. dziękuję

ocenił(a) serial na 10
lovechocolate

Jest na fb Stefana ale słaba jakość

ocenił(a) serial na 10
nora101

Mnie się wydaje, że ten apartament to nie będzie mieszkanie seniora Kaszyby, a Marcina. Coś mi mówi, że Marek poprosi Igę o posprzątanie swojego mieszkania, czyli mieszkania Marcina.W ten sposób będzie chciał przypomnieć juniorowi, że to mieszkanie prawnie nie należy do niego, więc Marcin kupi ten apartament .

Ten apartament jest pusty i nie ma czego w nim sprzątać, no i dziwne, że Krzysiek miałby być w domu Ojca Marka i przyjmować klucze Igi od jej starego mieszkania (?) Poza tym na fb Omsnm pod zdjęciem apartamentu, ktoś zadał pytanie, czy Iga zamieszka z Marcinem, a admin strony napisał w komie uśmiechnięta buźkę.Wiem, że to nie znaczy zbyt wiele, ale to może być trop. ;)))

ocenił(a) serial na 4
FP31998

To samo pomyślałam. Puste mieszkanie itd., ale w tym serialu nawet przepraszają pszepraszając, także..wszystko jest możliwe.

ocenił(a) serial na 4
FP31998

właśnie przeczytałam ten artykuł...tak jak się spodziewałam.. Dorota i Iga pójdą na zakupy(czyli siostra może pomóc jej w 'przemianie') i będą rozmawiały - czyli okazja żeby dowiedzieć się, jak silne jest uczucie które łączy IgMę.

ocenił(a) serial na 4
nora101

dziękuję <3

ocenił(a) serial na 10
lovechocolate

Tylko przy zdjęciu, na którym jest Dorota z córkami Igi jest napisane, że nie będzie do końca szczera wobec Igi. I dlaczego Iga na jednym ze zdjęć trzyma ręce na szyi Krzyśka. Mam nadzieję, że go tylko pociesza.

ocenił(a) serial na 4
Infiniti9

może chodzi o to, że nie powie do końca..dlaczego ''uciekła'' z domu..może rodzice przechodzą kryzys?! a to z Krzyśkiem to chyba ujęcie po tym zdjęciu co podsłuchiwał i Iga może mu mówi: ''Krzysiu, o mnie zapomnij, o mnie się nie martw''

Infiniti9

Senior Kaszuba po powrocie do Polski pewnie kupił to mieszkanie. Nie wiadomo, gdzie w międzyczasie mieszkał, ale nie sądzę, że z Marcinem. Pewnie wynajmował. To lokowanie produktu w postaci apartamentu... taki marketing mnie ciągle zaskakuje, ale chyba jest skuteczny ;) No ale wracając do mieszkania. Może przez cały ten czas były prace wykończeniowe i meblowanie, a teraz ściągnął Igę na doczyszczenie wszystkiego na błysk, żeby mógł się w końcu wprowadzić. (Joasia Zarzycka pewnie ją poleciła, bo dom Zarzyckiego też "ogarniała"). Co do tego przekazywania kluczy. Może Krzysiek będzie miał fuchę typu "firma przeprowadzkowa" i właśnie będzie miał za zadanie przewozić rzeczy Seniora (np. również część antyków z mieszkania Marcina). Kto wie, pogdybać zawsze można.

ocenił(a) serial na 10
in_tro

Racja, musimy poczekać! Ale mnie nie niepokoi, ta niespodzianka scenarzystek "petarda" na temat ulubionej przez widzów pary!? Co tam między nimi jeszcze może być zaskakującego?

Infiniti9

Iga zaciąży? ;-P

zuella

Iga? A może gadzina się znów odezwie z pozwem o alimenty? ;P Nieeee, dla mnie obie wersje odpadają:)

emka98

Mnie też ta "petarda" zastanawia. Jak sama nazwa wskazuje, powinno to być coś wystrzałowego :) No w każdym razie, ja bym po tej zapowiedzi oczekiwała czegoś ekstra. Scenarzystki widocznie myślą, że zdecydowanie między nimi może być jeszcze coś bardzo zaskakującego. Ale co to będzie?
Zuella, Iga w ciąży? Trochę takie... bo ja wiem, przyziemne, ale czemu nie ;) Niech mają syna, co będziemy im żałować...
emka98, wkroczenie Gadomskiej w ciąży trąci telenowelą, ale pewnie daje sporo możliwości w scenariuszu.
Ja tam chcę być zaskoczona, a te obydwie ciąże byłyby jednak mało zaskakujące.

ocenił(a) serial na 8
in_tro

A może po prostu... zaręczyny ewentualnie ślub ...wbrew wszystkim... bo kocha i to jest to czego mu zawsze brakowało ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones