O mnie się nie martw (2014-2021)
O mnie się nie martw: Sezon 9 O mnie się nie martw sezon 9, odcinek 6
odcinek O mnie się nie martw (2014-2021)

odcinek 6

44m
8,1 57
ocen
8,1 10 1 57
O mnie się nie martw
powrót do forum s9e6

Bartek konfrontuje się z Andreasem i uświadamia sobie, że historia jego rodziny może kryć w sobie niewygodną tajemnicę. Tymczasem za sprawą Moniki kancelaria musi zmierzyć się po raz pierwszy w swojej historii z faktem wycieku na zewnątrz dokumentów związanych ze sprawą rozwodową klientki. Kozłem ofiarnym w tej sytuacji staje się Patryk jako ostatnio zatrudniony i chętny na łatwą kasę. Tylko Sylwia zaczyna z większą uwagą przyglądać się Monice, której zainteresowanie bieżącymi sprawami kancelarii wydaje się wykraczać daleko poza zwykłe relacje właścicielki z najemcami lokalu. Paweł dostaje po nosie od sprytnej klientki, w której obronie staje w sprawie o wykradzenie newralgicznych danych z firmy informatycznej. Wzburzony wraca do kancelarii, gdzie musi stanąć w obronie brata, mimo że wcale nie jest przekonany o jego niewinności. Na szczęście, ujawnienie materiałów rozwodowych doprowadza do pojednania klientów, ale niedoszli rozwodnicy nie mają zamiaru trzymać w tajemnicy wstydliwego incydentu. Krzysiek staje się coraz bardziej zazdrosny o Martę, która z zazdrości o Krzyśka udaje, że go zdradza, a Igor dowiaduje się od Moniki, że za wysokie progi na jego nogi.

misiaczek_23

Odcinek bardzo fajny, dużo Radeckiego ( w końcu! ), sprawa w sądzie przebiegała zaskakująco ale mecenas był świetny, faza na panienki już mu przeszła i widać, że zabolało go jak Sylwia powiedziała o tych laskach sprowadzanych do kancelarii, jako brat jest kochający, wspierający i dbający, od tej strony Pawła nie znaliśmy, zdecydowanie lubię go oglądać w scenach z bratem, z Sylwią zaczynają chyba nowy etap, taki bardziej ku sobie oby tylko ten pocałunek z zapowiedzi kolejnego odcinka nie popsuł tego..

Odcinek bez Igi, której mi nie brakowało, Marcin świetny w duecie z Martą ale i z Sylwią też...

O Monice i Igrze to rozpisywać się nie bedę bo ten watek mi nie leży i nie potrafię się przekonać do duetu M. ŻT- Kamil Kula..

Pani Irenka i sprawa z Andreasem i dziennikarzem trochę taka na siłę i od czapy..

Wspomnieć tu muszę jeszcze o fajnym,pełnym chemii duecie Marek - Paweł..oby więcej ich w kolejnych odcinkach bo fajnie się obu panów ogląda..

moniczka_237

Milosc wisi w powietrzu :) Sylwia mowi, ze woli Radeckiego bez brody i Radecki sie goli :)

Monika i Igor, Zmuda i Kula to prywatnie malzenstwo , maz gral w serialu to wciagnal zone, pol zartem pol serio tak to traktuje. Ciekawe czy to corka Marka czy brata Marka.

Krzysiek to humorystyczna i teraz taka role przejał braciszek Radeckiego.


Jadwiga robi za tło, mebel , jej watek sie wypalil wiec jest zbędna.

ocenił(a) serial na 6
misiaczek_23

Ja po samym zwiastunie następnego odcinka stwierdziłam, że odpuszczam. . .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones