PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843952}

Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę

Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
7,5 10 919
ocen
7,5 10 1 10919
Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę
powrót do forum serialu Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę

Zastanawia mnie postać matki tego zwyrola - Anny Yourkin.
Na poczatku pomyslalam, że jest bardzo odważna zgadzając sie na udział w tym dokumencie. Po obejrzeniu jednak doszłam do wniosku, że ona również jest zaburzona psychicznie, że powinien się jej przyjrzeć psychiatra.

Osobowość narcystyczna, nazywająca brutalny mord "zdarzeniem" czy "sytuacją" Krytykująca grupę internetowych nerdów, którzy chcieli gnoja namierzyć z jednej strony, trywializująca i ignorująca fakt, ze jej dziecko jest cholernym psychopatą mordującym zwierzęta i ludzi.
W sieci można znaleźć info, że wydała książkę o sobie i swoim synu, książka zebrała fatalne recenzje od czytelników. Podobno tez jej były partner, a ojciec tego zwyrola mówił, że była uzależniona od alko i kontrolowania innych.

Jestem ciekawa, czy ma świadomość, że stworzyła potwora i jest w pewnym stopniu wspollodpowiedzialna, za to kim się stał, czy cały czas żyje w bańce, że synek jest niewinny i to wszystko zrobił Manny.

ocenił(a) serial na 6
anna_en

Na Wikipedii jest napisane, że jego rodzice mieli zaburzenia psychiczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones