PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843952}

Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę

Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
7,5 10 936
ocen
7,5 10 1 10936
Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę
powrót do forum serialu Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę

Jak dla mnie też absurdem było to, że Luka tworząc tyle profili na facebooku nie został w ten sposób zidentyfikowany tzn. nie sprawdzono każdego profilu po kolei aby sprawdzić czy konta te mogła prowadzić jedna osoba i natrafić na trop. Bardzo ciekawi mnie cały tok śledztwa w tej sprawie i zbierania dowodów do procesu sądowego. Czyja była 3 ręka na nagraniu czy był to montaż oskarżonego czy rzeczywiście na miejscu znajdowały się osoby trzecie. W którym momencie oskarżony zaczął planować cały swój plan, bo zaczął on dużo wcześniej szukać dla siebie alibi. Nie zmienia to faktu ze kolejny dokument utwierdza mnie w przekonaniu, ze seryjni mordercy maja bardzo skomplikowane umysły i przewyższają swoją inteligencja osoby przeciętne, potrafią ułożyć plan działania i wykonać go. Serial bardzo fajnie trzymał co odcinek w napięciu i co jakiś czas robiłam 'wow, kolejna rzecz której się nie spodziewałam' tak jak powiedzieli sami bohaterowie 'niczym z filmu' i pomyśleć ze to wydarzyło się naprawdę i na podstawie tego mógł powstać naprawdę świetny dokument trzymający widza w zaciekawieniu i małym napięciu. Długo można by dyskutować na temat tego morderstwa jak i wielu innych bo umysły morderców są bardzo interesującym i dalej nurtującym oraz niewyczerpanym tematem.

d3r3y

Jak chcesz się dowiedzieć więcej to na yt jest ciekawy materiał na kanale kryminalnie, ja właśnie stamtąd tę sprawę poznałam już jakiś czas temu

ocenił(a) serial na 6
d3r3y

"..że seryjni mordercy...[..]..przewyższają swoją inteligencja osoby przeciętne" - nieprawda, to po prostu mit.

Jak byś całymi dniami siedziała i myślała nad morderstwami, to pewnie też byś wymyśliła niezły plan ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones